خداحافظی «افشین» از خوانندگی - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خداحافظی «افشین» از خوانندگی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران خداحافظی «افشین» از خوانندگی: می خواهم زندگی عادی داشته باشم خبرگزاری انتخاب : افشین خواننده ایرانی مقیم لوس آنجلس در گفتگو با بی.بی.سی خبر از خداحافظی از دنیای خوانندگی داد. به گزارش خبرگزاری «انتخاب»، وی گفت: این آلبوم در اصل...

خداحافظی «افشین» از خوانندگی

آکاایران: خداحافظی «افشین» از خوانندگی

خداحافظی «افشین» از خوانندگی: می خواهم زندگی عادی داشته باشم
خبرگزاری انتخاب : افشین خواننده ایرانی مقیم لوس آنجلس در گفتگو با بی.بی.سی خبر از خداحافظی از دنیای خوانندگی داد.

به گزارش آکاایران به گزارش خبرگزاری «انتخاب»، وی گفت: این آلبوم در اصل دومین آلبوم اصلی و اخرین آلبوم من است. یک زمانی آرزویم این بود که خواننده بشوم. امدم و خواننده شدم وبه چیزی که می خواستم رسیدم. عاشق این کار هستم، اما در زندگی، موضوعی پیش آمده که مجبورم کارم را ترک و از آن خداحافظی کنم.

افشین ادامه داد: نمی توانم درباره این پیش آمد زیاد توضیح بدهم. اما می توانم بگویم که تصمیم دارم یک زندگی عادی داشته باشم. چون به عنوان یک خواننده زندگی کردن واقعاً سخت است. دوست دارم مثل بقیه ازدواج کنم و یک زندگی بی دردسر داشته باشم.

وی در واکنش به سخن مصاحبه کننده که این اقدام را «تکاندهده» خواند گفت: من واقعاً عاشق خوانندگی هستم و کارم را واقعاً دوست دارم! ولی خوب در زندگیم یکی را دوست دارم که به خاطرش فکر کنم ارزش دارد از خودم و احساسات خودم بگذرم. چون به من گفته یا شغلت یا من!

افشین همچنین اعلام کرد که بعد از دوران خوانندگی قصد دارد یک رستوران ایتالیایی متعلق به پدرش مشغول به کار شود.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات