دنیس کویید، مثل چارلى چاپلین! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دنیس کویید، مثل چارلى چاپلین! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران ایران:این هفته نقش و نام و نشان دنیس کویید هم در محل معروف «واک.اف.فیم» هالیوود ثبت و حک شد و به قول خودشان او هم «ستاره دار» شد. کویید ۵۲ ساله است و با چنین سنى سابقه ۳۰ سال...

دنیس کویید، مثل چارلى چاپلین!

آکاایران: دنیس کویید، مثل چارلى چاپلین!


ایران:این هفته نقش و نام و نشان دنیس کویید هم در محل معروف «واک.اف.فیم» هالیوود ثبت و حک شد و به قول خودشان او هم «ستاره دار» شد.
به گزارش آکاایران کویید ۵۲ ساله است و با چنین سنى سابقه ۳۰ سال بازى در فیلم هاى سینمایى و حضور در بیش از ۴۰ اثر هالیوودى را دارد و چون این کار را از عنفوان جوانى انجام داده است، پس جا داشت که این هفته در محل «واک.اف.فیم»، آنجا که «مشهور»هاى این حرفه جمع مى شوندو نقش دست و پایشان را بر روى سطح سیمانى گرم و تازه بر جاى مى نهند و ستاره و نامشان بر روى آن حک مى گردد، حضور یابد و کارى را انجام بدهد که توضیح دادیم.
بازیگر فیلمهاى «همراه خوب» و «دور از بهشت» طى این مراسم گفت: «به نظرم مى آید که به جاى ۳۰ سال ۱۲۵ سال در این شهر (هالیوود) بوده ام. راستى چارلى چاپلین را یادتان مى آید؟ حس مى کنم به اندازه او قدیمى و پرسابقه ام!»

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات