نیکولاس کیج :مردى که آینده را مى بیند - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نیکولاس کیج :مردى که آینده را مى بیند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران ایران:نیکولاس کیج که اسکار سال ۱۹۹۵ را برده وجولى ین مور که ۳ بار کاندیداى این جایزه شده ولى آن را هنوز نبرده است، در یک فیلم جدید همبازى مى شوند. این فیلم از ژانر علمى - تخیلى و...

نیکولاس کیج :مردى که آینده را مى بیند

آکاایران: نیکولاس کیج :مردى که آینده را مى بیند


ایران:نیکولاس کیج که اسکار سال ۱۹۹۵ را برده وجولى ین مور که ۳ بار کاندیداى این جایزه شده ولى آن را هنوز نبرده است، در یک فیلم جدید همبازى مى شوند.
به گزارش آکاایران این فیلم از ژانر علمى - تخیلى و پرماجرا خواهد بود ونامش را «بعد» (یا «بعدى») گذاشته اند ودر آن کیج ۴۱ ساله نقش مردى را بازى مى کند که نه تنها مى تواند آینده را ببیند، بلکه قادر است بر روند وقایع آن تأثیر هم بگذارد و مور که بازى غنى اش در «ساعت ها» و «دور از بهشت» در یادها مانده است، در این فیلم یک مأمور و دولتى فدرال است که این مرد را تحت تعقیب خود قرار مى دهد تااز طریق وى و اشرافش بر امور آینده، مانع یک حرکت تروریستى شود.
این فیلم براساس یکى از کتاب هاى رمان فیلیپ کى . دیک که از برگزیدگان و نخبه هاى این گونه آثار بوده است، ساخته خواهد شد.کیج از تهیه کنندگان فیلم هم هست، ولى حاصل کار او و همتاهایش زودتر از سال ۲۰۰۷ اکران نخواهدشد.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات