هجوم به خانه اهالى بالیوود - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هجوم به خانه اهالى بالیوود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران ایران :خانه هاى ۲۰ بازیگر فیلمهاى بالیوود این هفته توسط مقام هاى اداره مالیات هند تحت «هجوم اعلام نشده» و بازرسى قرار گرفت. اکثر این منازل در شهر مدرس واقع اند و شامل خانه هاى یووان سانکار راجا، هریس،...

هجوم به خانه اهالى بالیوود

آکاایران: هجوم به خانه اهالى بالیوود


ایران :خانه هاى ۲۰ بازیگر فیلمهاى بالیوود این هفته توسط مقام هاى اداره مالیات هند تحت «هجوم اعلام نشده» و بازرسى قرار گرفت.
به گزارش آکاایران اکثر این منازل در شهر مدرس واقع اند و شامل خانه هاى یووان سانکار راجا، هریس، ویکرام، ویوک، تریشا و آر رحمان هم مى شوند و تعدادى از آنها بازیگر فیلم هاى پرفروش هندى اند و برخى نیز سازنده موسیقى متن آنها.
طى این بازرسى صدها قطعه جواهرات بسیارگرانبها و میلیون ها میلیون روپیه پول کشف شد و لابد از طریق این اقلام باید مالیات هاى نپرداخته این هنرمندان پرداخت شود.
هنوز خانه هاى بزرگانى چون شاهرخ خان وآمیتا باچان باقى مانده است و لابد چون آنها در بمبئى ساکن اند هنوز گذار پلیس به آنجا نیفتاده است.


منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات