loading...

آکاایران مرجع : هم وطن آفتاب: کلیر دین از این که می بایست در فیلمدختر مغازه دار به صورت نیمه عریان در برابر استیو مارتین ظاهر شود بسیار عصبی بود و از طرفدارانش خواست که به او دلداری بدهند. به نظر من...

کلیردین هنرپیشه عفیف سینما - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: کلیردین هنرپیشه عفیف سینما


مرجع : هم وطن
آفتاب: کلیر دین از این که می بایست در فیلمدختر مغازه دار به صورت نیمه عریان در برابر استیو مارتین ظاهر شود بسیار عصبی بود و از طرفدارانش خواست که به او دلداری بدهند.
به نظر من ایفای نقش در چنین صحنه هایی بسیار خوب است زیرا هنگامی که در سن 80 سالگی به بدن 25 ساله خودت نگاه می کنی از داشتن اینهمه زیبایی به خود خواهی بالید!

هنرپیشه فیلم رمئو و ژولیت تنها این صحنه از فیلم را برای بازی پذیرفته و حاضر نشده دیگر صحنه هایی که بیانگر روابط خصوصی این دو نفر است را بازی کند. دین معتقد است این بی عفتی به هیچ عنوان مورد قبول مردم نیست.

به گزارش آکاایران یکی از طرفداران دین در نامه ای الکترونیکی به او نوشته است: "به نظر من ایفای نقش در چنین صحنه هایی بسیار خوب است زیرا هنگامی که در سن 80 سالگی به بدن 25 ساله خودت نگاه می کنی از داشتن اینهمه زیبایی به خود خواهی بالید!"

دین معتقد است صحنه های لازم و مرتبط به فیلم باید بازی شوند ولی وجود چنین صحنه هایی به روند داستان کمکی نمی کنند و ضبط آنها ضروری نیست. دین برایش اهمیتی ندارد که در مقابل مارتین قرار گیرد یا در مقابل یک جوان 20 ساله. آنچه برای او مهم است قبیح بودن چنین صحنه هائی است.

منبع :

تبلیغات