خیلی دور خیلی نزدیک لیاقت نامزدی اسکار را دارد - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خیلی دور خیلی نزدیک لیاقت نامزدی اسکار را دارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران مرجع : سینمای ما آفتاب: الهام حمیدی گفت: فیلم معناگرای خیلی دور خیلی نزدیک از کیفیت لازم برای راهیابی به بخش نهایی جایزه اسکار و حضور در میان فیلم های برگزیده جهان برخوردار است. فیلم سینمایی معناگرای خیلی دور خیلی...

خیلی دور خیلی نزدیک لیاقت نامزدی اسکار را دارد

آکاایران: خیلی دور خیلی نزدیک لیاقت نامزدی اسکار را دارد

مرجع : سینمای ما

آفتاب: الهام حمیدی گفت: فیلم معناگرای خیلی دور خیلی نزدیک از کیفیت لازم برای راهیابی به بخش نهایی جایزه اسکار و حضور در میان فیلم های برگزیده جهان برخوردار است.
فیلم سینمایی معناگرای خیلی دور خیلی نزدیک ساخته سید رضا میر کریمی داستان زندگی یک متخصص برجسته مغز و اعصاب است که به میان کویر می رود تا در کنار پسرش که به رصد ستارگان مشغول است قرار گیرد و در مسیر سفر خود به تحول معنوی و رسیدن به عرصه بالاتری از شناخت نایل می شود.

به گزارش آکاایران حمیدی درباره حضور خود دراین اثر معناگرا گفت: حضور در این فیلم یک افتخار بود و بسیار امیدوارم این فیلم به جمع پنج نامزد دریافت اسکار وارد شود زیرا کیفیت و معنای این فیلم آن را مستحق حضوردر جمع پنج نامزد دریافت اسکار کرده است . کیفیت و معنای این فیلم آن را تبدیل به اثری درخور توجه و ارائه بین المللی کرده است.

وی افزود: به زودی در جمع بازیگران فیلم – مجموعه شهر آشوب می پیوندد تا نقش عروس شاهرخ شاه را بازی کنم.
شهر آشوب یک اثر تاریخی مذهبی است که یدالله صمدی ساخت آن را بر عهده دارد. حمید از اول آبان ایفای نقش خود را آغاز می کند.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات