مایکل جکسون برای همیشه به بحرین می رود - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مایکل جکسون برای همیشه به بحرین می رود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران مرجع : خبرگزاری ایسکا نیوز آفتاب: مدیر برنامه های جکسون در مصاحبه ای گفت: مایکل جکسون قصد دارد پس از این در بحرین زندگی کند. وی به من گفت تا خانه و تمام دارایی هایش را در کالیفرنیا بفروشم. وی افزود: به...

مایکل جکسون برای همیشه به بحرین می رود

آکاایران: مایکل جکسون برای همیشه به بحرین می رود


مرجع : خبرگزاری ایسکا نیوز
آفتاب: مدیر برنامه های جکسون در مصاحبه ای گفت: مایکل جکسون قصد دارد پس از این در بحرین زندگی کند. وی به من گفت تا خانه و تمام دارایی هایش را در کالیفرنیا بفروشم.
وی افزود: به عقیده من وی دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشته و زمانی که احتیاج فراوان به حمایت دوستدارانش داشت، از طرف آنها طرد شد و حتی آلبوم اخیرش نیز مورد توجه قرار نگرفت و اینها تمام عواملی است که باعث شده دیگر جکسون امریکا را خانه خود نداند.

به گزارش آکاایران مایکل جکسون بعد از تبرئه از دادگاه به جرم آزار و اذیت کودکان به دعوت امیر بحرین به آنجا رفته و چند ماه را به همراه خانواده اش در این کشور زندگی کرده است.


منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات