هانیه توسلی در زمان می ایستد - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هانیه توسلی در زمان می ایستد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران آفتاب: زمان می ایستد در جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید .محمد رضا دلپاک آخرین مراحل صداگذاری و میکس فیلم زمان می ایستد را انجام می دهد. "علیرضا امینی"، کارگردان فیلم "زمان می ایستد"، ضمن بیان این...

هانیه توسلی در زمان می ایستد
,[categoriy]

آکاایران: هانیه توسلی در زمان می ایستد

آفتاب: زمان می ایستد در جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید .محمد رضا دلپاک آخرین مراحل صداگذاری و میکس فیلم زمان می ایستد را انجام می دهد.
"علیرضا امینی"، کارگردان فیلم "زمان می ایستد"، ضمن بیان این مطلب، در گفت وگو با خبرنگار سینمایی "مهر"، در مورد مراحل آماده سازی فیلم گفت : تدوین فیلم توسط خودم به اتمام رسیده است و موسیقی فیلم را نیز فردین خلعتبری ساخته است و در حال حاضر، محمد رضا دلپاک آخرین مراحل صداگذاری و میکس فیلم را انجام می دهد.

به گزارش آکاایران
وی تاکید کرد که فیلم را برای شرکت در جشنواره فیلم فجر آماده می شود و حتما اولین نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.


داستان فیلم در باره زن جوانی است ،که برای رسیدن به مرد مورد علاقه اش در آن سوی مرز باید مسیر سخت و دشواری را طی کند.
فهرست عوامل عبارتند از : مدیر فیلمبرداری / رضا رخشان ، صدابردار / بهروز عابدینی، طراح گریم / ایمان امیدواری، طراح صحنه / علی وطندوست، بازیگر / هانیه توسلی، تهیه کننده: تقی علیقلی زاده.

منبع :

اخبار اکاایران

تبلیغات