آکاایران آفتاب: جنیفر لوپز ستاره مشهور موسیقی پاپ و بازیگر فیلم های تجاری، قرار است به همراه همسرش مارک آنتونی در فیلمی جدید ظاهر شوند. اگرچه جنیفر لوپز آلبوم های پرفروشی را در عرصه موسیقی پاپ به بازار ارائه داده اما مدت هاست...

جنیفر لوپزوهمسرش در یک فیلم - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: جنیفر لوپزوهمسرش در یک فیلم


آفتاب: جنیفر لوپز ستاره مشهور موسیقی پاپ و بازیگر فیلم های تجاری، قرار است به همراه همسرش مارک آنتونی در فیلمی جدید ظاهر شوند.
اگرچه جنیفر لوپز آلبوم های پرفروشی را در عرصه موسیقی پاپ به بازار ارائه داده اما مدت هاست که فیلم پرهواداری نداشته است. مهمترین فیلم او همچنان "چرخش" است به کارگردانی الیور استون. در "خارج از دید" هم در کنار جورج کلونی، بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت.
این فیلم را استیون سودربرگ کارگردانی کرد. فیلمی که قرار است جنیفر لوپز و مارک آنتونی در آن بازی کنند، بازسازی زندگی یک خواننده مشهور است به نام سالساهکتور لاوو. کارگردان و نویسنده فیلمنامه این فیلم لئون ایکاسو است.

به گزارش آکاایران لوپز نقش همسر این خواننده را بازی می کند و مارک آنتونی به نقش هکتور جلو دوربین خواهد رفت. هکتور خواننده نامدار اسپانیایی دهه 70 بود که زندگی پرفراز و نشیبی داشت. او ابتدا به مصرف مواد مخدر رو آورد و سپس مبتلا به بیماری ایدز شد و مرد. فیلمبرداری این فیلم در نیویورک و پورتوریکو انجام می شود.
مارک آنتونی در فیلم "زنده کردن مردگان" به کارگردانی مارتین اسکورسیزی بازی کرده و در "مرد خشمگین" هم جلو دوربین رفته است.

منبع :

تبلیغات