هدیه تهرانی در شبانه - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هدیه تهرانی در شبانه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران آفتاب: فیلم “شبانه” ساخته ی بلند سینمایی امید بنکدار و کیوان علی محمدی است که سال گذشته در مرحله تولید قرار گرفت و هم اکنون آخرین مراحل آماده سازی نهایی را طی می کند. در «شبانه» هدیه تهرانی، کوروش تهامی، کمند امیرسلیمانی، ستاره اسکندری،...

هدیه تهرانی در شبانه

آکاایران: هدیه تهرانی در شبانه


آفتاب: فیلم “شبانه” ساخته ی بلند سینمایی امید بنکدار و کیوان علی محمدی است که سال گذشته در مرحله تولید قرار گرفت و هم اکنون آخرین مراحل آماده سازی نهایی را طی می کند.
در «شبانه» هدیه تهرانی، کوروش تهامی، کمند امیرسلیمانی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، بهروز قادری، انوشیروان فاطمی، آرش مجیدی، حمیدرضا پگاه و امیرحسین صدیق، حضور بهاره رهنما و آتیلا پسیانی به ایفاء نقش می پردازند.

به گزارش آکاایران این فیلم با مدیریت فیلمبرداری مرتضی پورصمدی درباره دختری به نام شبنم است که همراه دو دوستش ساناز و خاطره از خانه خارج می شود اما اتفاق ناگواری که برای برادرش روی می دهد حوادث تازه ای برای او و دوستانش رقم می زند.

سودابه خسروی ( طراح چهره پردازی)، محسن منوچهری ( صدابردار همزمان )، کیوان جهانشاهی ( صداگذار و سازنده موسیقی متن)، آیدین ظریف ( طراح صحنه و لباس)، محسن روزبهانی (مسئول جلوه های ویژه ) و ورقاع عامری ( عکاس) در شبانه، همکاری داشته اند.


منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات