آکاایران آفتاب: فیلم “شبانه” ساخته ی بلند سینمایی امید بنکدار و کیوان علی محمدی است که سال گذشته در مرحله تولید قرار گرفت و هم اکنون آخرین مراحل آماده سازی نهایی را طی می کند. در «شبانه» هدیه تهرانی، کوروش تهامی، کمند امیرسلیمانی، ستاره اسکندری،...

هدیه تهرانی

آکاایران: هدیه تهرانی در شبانه


آفتاب: فیلم “شبانه” ساخته ی بلند سینمایی امید بنکدار و کیوان علی محمدی است که سال گذشته در مرحله تولید قرار گرفت و هم اکنون آخرین مراحل آماده سازی نهایی را طی می کند.
در «شبانه» هدیه تهرانی، کوروش تهامی، کمند امیرسلیمانی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، بهروز قادری، انوشیروان فاطمی، آرش مجیدی، حمیدرضا پگاه و امیرحسین صدیق، حضور بهاره رهنما و آتیلا پسیانی به ایفاء نقش می پردازند.

به گزارش آکاایران این فیلم با مدیریت فیلمبرداری مرتضی پورصمدی درباره دختری به نام شبنم است که همراه دو دوستش ساناز و خاطره از خانه خارج می شود اما اتفاق ناگواری که برای برادرش روی می دهد حوادث تازه ای برای او و دوستانش رقم می زند.

سودابه خسروی ( طراح چهره پردازی)، محسن منوچهری ( صدابردار همزمان )، کیوان جهانشاهی ( صداگذار و سازنده موسیقی متن)، آیدین ظریف ( طراح صحنه و لباس)، محسن روزبهانی (مسئول جلوه های ویژه ) و ورقاع عامری ( عکاس) در شبانه، همکاری داشته اند.


منبع :

تبلیغات