آکاایران مرجع : سینمای ما آفتاب: پوپک گلدره ،بازیگر سینما و تلویزیون همچنان در کما به سر می برد. این بازیگر جوان که یک ماه پیش در تصادف رانندگی بعد از جنگل سیسنگان در جاده شمال به اغما فرورفته ، تغییری...

خانواده پوپک گلدره

آکاایران: درددل ها و گلایه های خانواده پوپک گلدره


مرجع : سینمای ما

به گزارش آکاایران آفتاب: پوپک گلدره ،بازیگر سینما و تلویزیون همچنان در کما به سر می برد. این بازیگر جوان که یک ماه پیش در تصادف رانندگی بعد از جنگل سیسنگان در جاده شمال به اغما فرورفته ، تغییری در وضعیت جسمانی اش حاصل نشده است .پوپک گلدره همچنان در بخش ICU بیمارستان مهر است. این بازیگر جوان در کارنامه هنری خود جایزه بهترین بازیگر زن را برای فیلم موج مرده دارد . وی همچنین در سریال تلویزیونی دنیای شیرین دریا ایفای نقش کرده ، فعالیت های تئاتری وی شامل زمستان 66 و شکارگاه ممنوع می شود .

خانواده پوپک گلدره از کم توجهی مسوولین سینمایی و تلویزیونی کشور نسبت به وضعیت این بازیگر انتقاد کردند. مادر گلدره ضمن تشکر از رسانه ها و مطبوعات که در این مدت جویای سلامتی فرزند وی بوده اند گفت: در مدتی که دخترم در بیمارستان بستری شده است، عزیزانی همچون آقای جعفری جلوه زحمت کشیدند به این بیمارستان آمدند و از نزدیک جویای حال دخترم شدند و حتی آقای جعفری جلوه ضمن ابراز ناراحتی از این حادثه دستوراتی دادند و به مسئولان بیمارستان مهر گفتند هر کاری که از دستشان برمی آید، برای بدست آوردن سلامتی دوباره پوپک انجام بدهند اما از آن به بعد بابت مخارج بیمارستان، مسوولان هیچ کمکی به ما نکرده اند.

وی با بیان این مطلب که من و پدر پوپک کارمند هستیم و بیمه ما هم با این بیمارستان قرارداد ندارد، افزود: فقط روزی پانصد هزار تومان بابت اتاق ICU به حساب ما گذاشته می شود و ما قادر به پرداخت آن نخواهیم بود. بیمارستان هم به ما این اجازه را نداده است که دخترم را به جای دیگری منتقل کنیم. قصد گدایی نداریم، ولی انتظار داریم با توجه به فعالیت های هنری که دخترم در سینما و تلویزیون داشته است، حداقل مسئولان ما را همراهی کنند. مسئولان بیمارستان به ما گفته اند اگر بتوانید معرفی نامه ای از صدا و سیما بگیرید که ما آن را به پرونده دخترتان اضافه کنیم، کمک بزرگی برای شما خواهد بود، ولی متأسفانه تاکنون قادر به دریافت این نامه هم نشده ایم.

شنیدن این مطالب از زبان خانواده یکی از بازیگران جوان سینما خیلی ناراحت کننده است. امیدواریم تا دیر نشده و زمان باقی است به این گلایه ها و درخواست ها رسیدگی شود.


منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات