آکاایران هموطن سلام , دوشنبه 11 مهر 1384 - ساعت 16:27 این بازیگر شناخته شده و مطرح سینما، سال ها پیش در کودکی نقش دختر بچه فیلم "لئون" به کارگردانی لوک بسن را بازی کرد. مدت ها از این نقش آفرینی گذشت و دیگر...

هموطن سلام , دوشنبه 11 مهر 1384 - ساعت 16:27

ناتالی پورتمن

آکاایران: ناتالی پورتمن و واچوفسکی ها(تصویری)


این بازیگر شناخته شده و مطرح سینما، سال ها پیش در کودکی نقش دختر بچه فیلم "لئون" به کارگردانی لوک بسن را بازی کرد. مدت ها از این نقش آفرینی گذشت و دیگر کسی زیاد او را به یاد نمی آورد.
به گزارش آکاایران اما ناگهان او بازگشت و با قدرت تمام کارش را ادامه داد. درست مثل جنیفر کانلی فیلم "روزی روزگاری در آمریکا" (سرجولئونه) یا دروباریمور فیلم "یی تی، موجود غیرزمینی" (استیون اسپیلبرگ).
این بازیگر بسیار با استعداد، سال گذشته در آخرین قسمت از فیلم "جنگ های ستاره ای" با نام "انتقام سیث" بازی کرد و هنرنمایی اش در کنار اوان مک گرگور و ساموئل ال جکسن بسیار به چشم آمد. از این فیلم تلخ و نامتعارف در جشواره کن، استقبال خوبی شد و در اکران هم، فروش موفقی داشت. ناتالی پورتمن قرار است در فیلم "گویا" بازی کند.
این فیلم بازسازی زندگی فرانسیسکو دی گویا، نقاش بزرگ اسپانیایی است.
دیگر بازیگر این فیلم خاویر باردم است که سال گذشته جایزه بهترین بازیگر جشنواره ونیز را به دست آورد. مدتی قبل پورتمن در فیلمی به نام "ک مثل کین خواهی" بازی کرد که فیلمنامه آن را برادران واچوفسکی نوشته بودند. همان سازندگان فیلم بسیار جنجال ساز "ماتریکس".


منبع :

تبلیغات