loading...

آکاایران هموطن سلام , یکشنبه 10 مهر 1384 بازیگر پرکار مجموعه های مناسبتی سیما هستم ثریا قاسمی در ماه رمضان با 2 مجموعه داستانی به تلویزیون می آید. وی از 2 مجموعه "روح مهربان" و "او یک فرشته است" به عنوان کارهای...

ثریا قاسمی

آکاایران: ثریا قاسمی در ماه رمضان با 2 ..


هموطن سلام , یکشنبه 10 مهر 1384
به گزارش آکاایران بازیگر پرکار مجموعه های مناسبتی سیما هستم
ثریا قاسمی در ماه رمضان با 2 مجموعه داستانی به تلویزیون می آید.
وی از 2 مجموعه "روح مهربان" و "او یک فرشته است" به عنوان کارهای آماده پخش خود نام می برد و به نظر می رسد قاسمی از بازیگران پرکار تولیدات مناسبتی تلویزیون باشد.
قاسمی در توضیح این خبر می گوید: "روح مهربان" به کارگردانی امیرقویدل تولید شده است و قرار است در ایام مبارک رمضان از شبکه یک پخش شود. داستان آن همان طور که از اسم این مجموعه بر می آید درباره یک روح سرگردان است. من نیز در نقش مادر خانواده بازی داشتم.
وی افزود: اما سریال "او یک فرشته است" که ساخته علیرضا افخمی است از شبکه دوم سیما پخش می شود. این مجموعه داستانی موضوعی خانوادگی را دنبال می کند.
قاسمی در "روح مهربان" ساخته امیرقویدل در کنار بازیگرانی چون محمد کاسبی، پوپک گلدره، غزل صارمی، عبدالرضا زهره کرمانی، اردلان شجاع کاوه و لیلا بوشهری بازی داشته است و در مجموعه "او یک فرشته است" بازی او را در کنار حسن جوهرچی، مریم کاویانی، بهاره افشار و مرتضی ضرابی خواهیم دید.منبع :

تبلیغات