آکاایران هموطن سلام , شنبه 12 شهریور 1384 - ساعت 14:39 کارگردان قدیمی سینمای ایران «هشت پا» را آماده نمایش دارد. در این فیلم هم مثل «ملاقات با طوطی» مهتاب کرامتی و محمدرضا فروتن بازی می‏کنند. معلوم نیست که داوودنژاد...

 علیرضا داوودنژاد و سه فیلم - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: علیرضا داوودنژاد و سه فیلم

هموطن سلام , شنبه 12 شهریور 1384 - ساعت 14:39

به گزارش آکاایران کارگردان قدیمی سینمای ایران «هشت پا» را آماده نمایش دارد. در این فیلم هم مثل «ملاقات با طوطی» مهتاب کرامتی و محمدرضا فروتن بازی می‏کنند. معلوم نیست که داوودنژاد قصد دارد «هشت پا» را تا جشنواره نگه دارد یا آن را پیش از جشنواره روانه اکران کند.
پس از «هشت پا» داوودنژاد فیلمی را به نام «هوو» کارگردانی کرد. این فیلم هم اکنون آخرین مراحل تدوینش را در استودیو عروج فیلم می‏گذراند و قرار است بهمن سپهری موسیقی آن را بسازد.
در «هوو» رضا عطاران، سپیده اعلایی، محمدرضا داوودنژاد، مریم کاویانی، رعنا آزادی‏ور و احترام السادات حبیبیان بازی می‏کنند و داستانش درباره آدمی است که برای نیازهای عاطفی خود در جست‏وجوی راه‏های تازه‏ای است. از سوی دیگر علیرضا داوودنژاد هم‏اکنون سرگرم آماده‏سازی مراحل تولید فیلمی است که «مولانا» نام دارد. مشخص نیست که قرار است او درباره شخصیت شاعر بزرگ فارسی زبان فیلم بسازد یا این که مولانا در فیلم او فقط یک اسم است.
به هر حال جالب است که او این قدر پرکار و فعال است. آخرین ساخته داوودنژاد اصلا فیلم خوبی نبود و نه توانست به فروش خوبی دست یابد و نه توانست نظر کارشناسان را جلب کند. پیش از آن هم دو فیلم «بچه‏های بد» و«بهشت از آن تو» هم فیلم‏های ساده و متوسطی بودند که توقعات را از کارگردان «نیاز» تا حد زیادی آورد پایین.


منبع :

تبلیغات