آکاایران هموطن سلام , شنبه 12 شهریور 1384 - ساعت 15:00 او کارش را از«روز واقعه» شروع کرد. فیلمی معروف ومهم با حضور یک عالمه بازیگر مطرح و فیلمنامه‏ای از بهرام بیضایی درباره روز عاشورا. شهرام اسدی «روز واقعه» را...

لادن مستوفی

آکاایران: لادن مستوفی و روزهای شلوغ

هموطن سلام , شنبه 12 شهریور 1384 - ساعت 15:00
او کارش را از«روز واقعه» شروع کرد. فیلمی معروف ومهم با حضور یک عالمه بازیگر مطرح و فیلمنامه‏ای از بهرام بیضایی درباره روز عاشورا.
به گزارش آکاایران شهرام اسدی «روز واقعه» را ساخت. میان چهره‏های بسیار، نقش راحله به لادن مستوقی سپرده شد.
او هم در این نقش خوب بازی کرد اما بعدش دیگر خبر چندانی از او نبود. لادن مستوقی مدتی بعد از فیلم اولش، همسر شهرام اسدی شد و در تلویزیون هم تجربه اندوزی کرد. مثلا سریال «دوران سرکشی» با بازی او، بسیار مورد توجه قرار گرفت. پس از سریال، یک بار دیگر لادن مستوفی مطرح شد. در فیلم تازه همسرش با نام «به من نگاه کن» بازی کرد.
«تارا و تب توت فرنگی» فیلم دیگری بود که در آن شرکت داشت و سال گذشته هم از این بازیگر فیلم «غروب شد بیا» را دیدیم. این فیلم آخری را انسیه شاه حسینی کارگردانی کرده و هنوز به نمایش عمومی درنیامده است.
در حال حاضر لادن مستوفی در جنوب ایران، مشغول بازی در آخرین صحنه‏های فیلم تازه انسیه شاه حسینی است.
این بازیگر بی‏حاشیه و بی‏سروصدا، اگر چه خیلی دیر، اما خیلی موثر، دارد راه خودش را پیدا می‏کند. نقش دشوار فیلم «به من نگاه کن» را به خوبی ایفا کرده و اوایل سال در فیلم جدید سیامک شایقی، یک بار دیگر با رضا کیانیان همبازی شد.


منبع :

تبلیغات