آکاایران هموطن سلام , یکشنبه 6 شهریور 1384 - ساعت 14:39 ابراهیم حاتمی‏کیا که آخرین فیلمش «به نام پدر» مراحل فنی را پشت سر می‏گذارد، این روزها در پی ساخت مجموعه‏ای تلویزیونی است. این مجموعه که «حلقه سبز» نام دارد،...

حضور دوباره حاتمی‏کیا در تلویزیون - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: حضور دوباره حاتمی‏کیا در تلویزیون

هموطن سلام , یکشنبه 6 شهریور 1384 - ساعت 14:39
ابراهیم حاتمی‏کیا که آخرین فیلمش «به نام پدر» مراحل فنی را پشت سر می‏گذارد، این روزها در پی ساخت مجموعه‏ای تلویزیونی است. این مجموعه که «حلقه سبز» نام دارد، بعد از «خاک سرخ» دومین کار تلویزیونی حاتمی‏کیا به شمار می‏آید.
به گزارش آکاایران وی در حال حاضر مراحل پیش تولید «حلقه سبز» را پیش رو دارد.
به گفته محمد پیرهادی، تهیه‏کننده این مجموعه تلویزیونی، تاکنون حضور حمید فرخ‏نژاد و مریلا زارعی به عنوان بازیگر در این پروژه قطعی شده است و سایر بازیگران نیز در مرحله انتخاب قرار دارند.
پیرهادی در توضیح بیشتر کار تازه حاتمی‏کیا گفت: سریال «حلقه سبز» از مضمونی اجتماعی برخوردار است و در آن زندگی بشری از زوایای خاصی مورد بررسی و کنکاش قرار می‏گیرد.
وی ا فزود: موضوع سریال «حلقه سبز» طی مدت 5 ماه بر اساس یک تحقیقات میدانی وسیع و توسط گروهی از کارشناسان و محقق تحت نظر مستقیم حاتمی‏کیا طراحی شده و پس از آن طی مدت 6 ماه نگارش فیلمنامه اولیه سریال به طول انجامید.
پیرهادی تهیه‏کننده دومین سریال تلویزیونی حاتمی‏کیا همچنین در زمینه آغاز تولید سریال «حلقه سبز» گفت: براساس برنامه‏ریزی‏های انجام شده احتمالا این مجموعه اواسط مهرماه کلید خواهد خورد و در حال حاضر عوامل اجرایی در پی انتخاب لوکیشن‏های مورد نیاز برای کار هستند.
وی از سیروس عبدلی و اصغر شاهوردی به عنوان فیلمبردار و صدابردار سریال «حلقه سبز» نام برد.
گفتنی است فیلم سینمایی «به نام پدر» آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‏کیا در مرحله ساخت موسیقی قرار دارد و محمدرضا علیقلی سرگرم این کار است.
همچنین حاتمی‏کیا چند روز گذشته موفق شد مجوز اکران فیلم «به رنگ ارغوان» را دریافت کند.

منبع :

تبلیغات