loading...

آکاایران هموطن سلام , شنبه 5 شهریور 1384 - ساعت 16:30 در حالی که فیلم «به آهستگی» با حضور محمدرضا فروتن، در بعضی از نمایش‏های خصوصی‏اش، تحسین کارشناسان را برانگیخته، خبر می‏رسد که محمدرضا فروتن در فیلم جدیدی جلوی دوربین خواهد...

هموطن سلام , شنبه 5 شهریور 1384 - ساعت 16:30
در حالی که فیلم «به آهستگی» با حضور محمدرضا فروتن، در بعضی از نمایش‏های خصوصی‏اش، تحسین کارشناسان را برانگیخته، خبر می‏رسد که محمدرضا فروتن در فیلم جدیدی جلوی دوربین خواهد رفت.

«فروتن» در فیلمی تازه - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: «فروتن» در فیلمی تازه

به گزارش آکاایران در حالی که فیلم «به آهستگی» با حضور محمدرضا فروتن، در بعضی از نمایش‏های خصوصی‏اش، تحسین کارشناسان را برانگیخته، خبر می‏رسد که محمدرضا فروتن در فیلم جدیدی جلوی دوربین خواهد رفت. این فیلم «وقتی همه خواب بودند» نام دارد و فریدون حسن پور آن را کارگردانی می‏کند.
فریدون حسن پور همان کسی است که سال‏ها پیش «تعطیلات تابستانی» را ساخت و این فیلم در سینما آزادی اکران شد و همزمان با اکران این فیلم، آن سینمای خاطره انگیز در آتش سوخت.
فریدون حسن پور در فیلم تازه‏اش، علاوه بر محمدرضا فروتن، از گلاب آدینه، الناز شاکردوست و نازنین فراهانی هم استفاده کرده است. فروتن چند فیلم را هم در نوبت اکران دارد. معروف‏ترین شان «باغ‏های کندلوس» و «برباد رفته» هستند. اولی در پاییز اکران می‏شود و دومی احتمالا در ماه‏های پیش رو! از این بازیگر مطرح سینمای ایران امسال «مجردها» و «بازنده» به نمایش درآمد که هر دو فیلم فروش قابل توجهی داشتند اما هیچکدام از این دو فیلم آثار قابل توجهی نبودند و بازی فروتن در آنها با انتقادهای بسیاری روبه رو شد.
کسانی که «به آهستگی» را دیده‏اند معتقدند که فروتن یکی از بهترین بازی‏های عمرش را در آن ارائه داده است.
منبع :

تبلیغات