آکاایران هموطن سلام , شنبه 29 مرداد 1384 بهتر است در توصیف او به جای با تکنیک، باهوش و با استعداد، از صفت بامزه استفاده کنیم. او بدون هیچ ادعایی فیلم بازی می کند و سال هاست داریم چهره او را در...

روزگار بروفق مراد امین حیایی - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: روزگار بروفق مراد امین حیایی

هموطن سلام , شنبه 29 مرداد 1384
بهتر است در توصیف او به جای با تکنیک، باهوش و با استعداد، از صفت بامزه استفاده کنیم. او بدون هیچ ادعایی فیلم بازی می کند و سال هاست داریم چهره او را در فیلم ها می بینیم.
به گزارش آکاایران یک فیلمش خوب از آب در می آید مثل "مهمان مامان" و یک فیلمش افتضاح می شود مثل "شارلاتان". اصلا شاید یکی از دلایل بامزه بودن امین حیایی این است که هیچ ادعایی ندارد و بیشتر از یک دهه است که دارد آهسته و پیوسته به کار خودش ادامه می دهد. در فیلم "زن زیادی" شخصیت جالبی را بازی می کرد؛ یک آدم هفت خط و خلافکار که زنش را تحت فشار می گذارد و آخرش هم تنها می ماند.
یکی از دو فیلم پرفروش سال گذشته "کما" بود که اگر امین حیایی را نداشت هرگز به چنین موفقیتی دست پیدا نمی کرد. تا حالا هم که پرفروش ترین فیلم سال "شارلاتان" بوده. امسال یکی از نقش های اصلی "ستاره ها" را بازی کرد. این فیلم به کارگردانی فریدون جیرانی داستان مناسبات و اتفاقات پشت پرده سینماست.
حالا هم آماده شده برای فیلم جدید ابراهیم وحیدزاده تا یک بار دیگر بعد از "ستاره ها" با نیکی کریمی هم بازی شود. امین حیایی تا حالا هیچ جایزه ای از جشنواره ها نگرفته و هیچ وقت هم دیده نشده که در گفت وگوی مطبوعاتی بخواهد خودنمایی کند. فعلا روزگار بروفق مراد است.

منبع :

تبلیغات