آکاایران bbc , سه شنبه 25 مرداد 1384 -هموطن آنلاین در این فیلم که توسط کمپانی فیلمسازی کلومبیا تولید می‏شود جان سی رایلی، مایکل کلارک دانکن و گری کول حضور خواهند یافت. هموطن آنلاین - «ساخا بارون کوهن» ملقب به...

علی جی از مجری‏گری تا دنیای کمدی - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: علی جی از مجری‏گری تا دنیای کمدی

bbc , سه شنبه 25 مرداد 1384 -هموطن آنلاین
در این فیلم که توسط کمپانی فیلمسازی کلومبیا تولید می‏شود جان سی رایلی، مایکل کلارک دانکن و گری کول حضور خواهند یافت.
به گزارش آکاایران هموطن آنلاین - «ساخا بارون کوهن» ملقب به a.k.a علی جی، قرار است به همراه ویل فررل در فیلمی کمدی که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده، مربوط به مسابقات ماشین‏سواری NASCAR شرکت کند.
در این فیلم که توسط کمپانی فیلمسازی کلومبیا تولید می‏شود جان سی رایلی، مایکل کلارک دانکن و گری کول حضور خواهند یافت.
فرول (هنرپیشه فیلم ساحره‏گر) نقش ریکی بابی قهرمان سطح اول مسابقات ماشین‏سواری و پرطرفدارترین راننده این مسابقات را برعهده دارد.
کوهن، موفق‏ترین مجری برنامه‏های کمدی و تهیه‏کننده «برنامه‏های علی جی» نقش جین‏گیراد ماشین‏سواری که برای شرکت در مسابقه NASCAR و شکست فررل به آمریکا می‏آید را بازی خواهد کرد.
رابلی که در حال حاضر مشغول تولید فیلم روبرت التمن با عنوان «دوست چمنزارهای خانه» می باشد در قالب کال ناتون دوست دوران کودکی فررل کسی که با او تیم «رعد و برق و صاعقه» را تشکیل داده و ترس را بر دل شرکت‏کنندگان این مسابقه انداخته ظاهر خواهد شد.
دانکلن نقش لوسیوس واشنگتن عضو گروه ماشین‏سواری فرل و مسئول ممانعت از سوانح را برعهده دارد. «کل» نیز شخصیت رسی بابی، پدر غریبه فررل که بعد از سالها به زندگی پسرش وارد می‏شود تا او را قهرمان ماشین سواری دنیا بکند را بازی خواهد کرد.
آدام مکی تالیف و کارگردانی این اثر را برعهده دارد. تولید این فیلم ماه آینده شروع خواهد شد و در تابستان 2006 روی پرده خواهد رفت.

منبع :

تبلیغات