آخرین خبرها از حدیث فولادوند - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آخرین خبرها از حدیث فولادوند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران هموطن سلام , یکشنبه 23 مرداد 1384 - ساعت 14:54 عروس کوهستان شدم حدیث فولادوند از جمله بازیگرانی است که به نظر می‏رسد اخیرا حضورش در تلویزیون پررنگتر از سینما شده است. حدیث فولادوند از جمله بازیگرانی است که...

آخرین خبرها از حدیث فولادوند

آکاایران: آخرین خبرها از حدیث فولادوند


هموطن سلام , یکشنبه 23 مرداد 1384 - ساعت 14:54
به گزارش آکاایران عروس کوهستان شدم
حدیث فولادوند از جمله بازیگرانی است که به نظر می‏رسد اخیرا حضورش در تلویزیون پررنگتر از سینما شده است.
حدیث فولادوند از جمله بازیگرانی است که به نظر می‏رسد اخیرا حضورش در تلویزیون پررنگتر از سینما شده است. وی سال گذشته در مجموعه‏ای تلویزیونی از محسن شاه‏محمدی بازی داشت و این روزها برای بازی در فیلمی تلویزیونی انتخاب شده است.
به گفته فولادوند این کار تازه «عروس کوهستان» نام دارد. این تله فیلم که تازه به مرحله تصویربرداری رسیده، قرار است به کارگردانی یوسف سید مهدوی تولید شود. علیرضا سبط احمدی تهیه‏کنندگی این فیلم را برعهده دارد. داستان این فیلم تلویزیونی در باره دو رزمنده بسیجی است که برای شناسایی توپخانه عراق به نزدیکی یک روستای مرزی می‏روند. در حین عملیات یکی از رزمندگان زخمی می‏شود. اهالی روستا وی را پیدا می‏کنند و در پی آن ماجراهایی رقم می‏ خورد. فولادوند در تله‏فیلم «عروس کوهستان» عهده‏دار نقش اصلی است و در کنار او بازیگرانی چون عباس امیری، محبوبه بیات و سیدجواد هاشمی بازی دارند.
فیلم تلویزیونی «عروس کوهستان» در گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تهیه و تولید می‏شود.
فولادوند در کار تازه شاه‏محمدی نیز عهده‏دار یکی از نقش‏های اصلی است. داستان این مجموعه ژانر پلیسی دارد و ماجراهایی جنایی و معماگونه را دنبال می‏کند.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات