آکاایران هموطن سلام , یکشنبه 23 مرداد 1384 - ساعت 14:51 با کرم‏های ابریشم در پیله‏های پرواز جمشید مشایخی بزودی با مجموعه تلویزیونی «پیله‏های پرواز» به تلویزیون می‏آید. این مجموعه قرار است یکشنبه شب‏ها ساعت 21 به روی آنتن شبکه...

جمشید مشایخی

آکاایران: آخرین خبرها از جمشید مشایخی


هموطن سلام , یکشنبه 23 مرداد 1384 - ساعت 14:51
به گزارش آکاایران با کرم‏های ابریشم در پیله‏های پرواز
جمشید مشایخی بزودی با مجموعه تلویزیونی «پیله‏های پرواز» به تلویزیون می‏آید. این مجموعه قرار است یکشنبه شب‏ها ساعت 21 به روی آنتن شبکه دوم سیما برود.
داستان مجموعه داستانی «پیله‏های پرواز» حکایت زندگی دختری به نام «تارا» است که به جهت اختلافی که با پدرش پیدا می‏کند، از خانه پدری خود می‏گریزد و به یکی از شهرهای شمالی کشور نزد دایی‏اش می‏رود.
«تارا» به شغل دایی که پرورش کرم ابریشم است، بسیار علاقه دارد؛ اما پدرش که با شریک‏های خود در تهران به کار بساز و به فروشی مشغول است، تلاش زیادی دارد که دخترش را به تهران برگرداند، در عین حال «تارا» ترجیح می‏دهد در شمال بماند و این سرآغاز ماجراهای تازه است.
مشایخی می‏گوید: خانم بهنوش طباطبایی در این مجموعه در نقش اصلی داستان بازی داشت. و در کنار بازی او فریده سپاه‏منصور، روشنک عجیمان، افسون افشار، زواسعیدی و حسن جوهرچی، جمشید شاه محمدی، رامتین خداپناهی، آرش تاج، کاوه سماک‏باشی و صفا آقاجانی نیز هریک در نقشی تازه بازی داشته‏اند.
کار تازه مشایخی برای 26 قسمت 45 دقیقه‏ای به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دوم سیما تولید شده است. این مجموعه آخرین مراحل صداگذاری و میکس را توسط امین عابدی پشت سر می‏گذارد.

منبع :

تبلیغات