loading...

آکاایران شنبه 8 مرداد 1384 - ساعت 17:21 هموطن سلام او از دوران کودکی بازیگری در سینما را تجربه کرد. در سریال ها و فیلم های پدرش جلو دوربین رفت، اما زمانی که یک مقدار بزرگتر شد، در "کمال الملک" نقش جدی تری را...

شنبه 8 مرداد 1384 - ساعت 17:21 هموطن سلام

اتفاقی دیگر برای لیلا حاتمی - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: اتفاقی دیگر برای لیلا حاتمی


او از دوران کودکی بازیگری در سینما را تجربه کرد. در سریال ها و فیلم های پدرش جلو دوربین رفت، اما زمانی که یک مقدار بزرگتر شد، در "کمال الملک" نقش جدی تری را بازی کرد.
به گزارش آکاایران همزمان با روزهای آخر زندگی پدرش به ایران آمد و این شانس را پیدا کرد تا در فیلم داریوش مهرجویی بازی کند.
نام این فیلم "لیلا" است و بازی لیلا حاتمی در آن بسیار درخشان و فوق العاده. پس از این فیلم لیلا حاتمی رفته رفته در فیلم های دیگری هم بازی کرد و پس از تجربه های موفقی مثل "شیدا"، "آب و آتش"، "ایستگاه متروک" و سریال "کیف انگلیسی"، یکی از ستاره های محبوب سینمای ایران شد.
او سال گذشته در 3 فیلم "سالاد فصل"، "حکم" و "شاعر زباله ها" بازی کرد که هنوز هیچ کدام از اینها اکران نشده اند.
او در فیلم کیمیایی با خسرو شکیبایی، بهرام رادان، عزت الله انتظامی، پولاد کیمیایی، مریلا زارعی و... همبازی شد. قرار است این فیلم که در تدوین جعفر پناهی، دقایق زیادی از آن کوتاه شده، اواخر تابستان اکران شود.
همچنین هفته آینده فیلم "سالاد فصل" با بازی او روی پرده خواهد رفت. با این که نظرهای چندان مساعدی درباره این فیلم ابراز نشد اما خیلی ها معتقد بودند بازی لیلا حاتمی همچون همیشه در اوج است.
لیلا حاتمی همسر علی مصفا، در اولین ساخته او جلو دوربین رفت و این فیلم با نام "سیمای زنی در دور دست" اوایل بهار امسال اکران شد و مدتی پیش در جشنواره کارلووی واری به نمایش درآمد.

منبع :

تبلیغات