loading...

آکاایران چهارشنبه 12 مرداد 1384 - ساعت 19:45 هموطن سلام علیرضا عصار: موسیقی مذهبی هنر ذات خداوند است خواننده موسیقی پاپ کشورمان گفت: با هنر موسیقی مذهبی که هنر ذات خداوند است می توان از لحاظ روحی ارتباط خوبی با شنونده...

علیرضا عصار

آکاایران: گفتگوی تصویری با علیرضا عصار


چهارشنبه 12 مرداد 1384 - ساعت 19:45 هموطن سلام
به گزارش آکاایران علیرضا عصار: موسیقی مذهبی هنر ذات خداوند است
خواننده موسیقی پاپ کشورمان گفت: با هنر موسیقی مذهبی که هنر ذات خداوند است می توان از لحاظ روحی ارتباط خوبی با شنونده برقرار کرد.
علیرضا عصار، خواننده موسیقی پاپ کشورمان گفت: موسیقی هنری است که شنونده سریع و بی واسطه با آن ارتباط برقرار و خود را در فضای دیگری حس می کند.
وی افزود: حال اگر موسیقی جزو موسیقی مذهبی باشد مانند مداحی، نوحه سرایی و اذان، برای کسی که این قطعات را گوش می دهد خیلی جذاب تر خواهد بود؛ البته اگر از الفبای کامل موسیقی بهره گرفته باشد چنین خواهد شد.
عصار، با اشاره به اذان به یاد ماندنی مرحوم موذن زاده، گفت: اذان وی همیشه در اذهان مردم باقی خواهد ماند؛ چرا که در قالب اصول و فنون موسیقی خوانده شده است.
وی با ابراز تاسف از این که موسیقی مذهبی هنوز شناخته نشده است، افزود: هنرمندان عرصه موسیقی، باید در تولید و تهیه آثار خود، هرچه بیشتر به مذهب توجه کنند. چون موسیقی مذهبی هنر با لذات خداوندی است.

منبع :

تبلیغات