کشف مومیایی موجود منقرض شده عجیب و غریب (عکس) - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کشف مومیایی موجود منقرض شده عجیب و غریب (عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کشف مومیایی موجود منقرض شده عجیب و غریب (عکس)
,[categoriy]

آکاایران: کشف مومیایی موجود منقرض شده عجیب و غریب (عکس)

آکاایران: کشف مومیایی موجود منقرض شده عجیب و غریب (عکس)

 

به گزارش آکاایران: به گزارش ایران ناز این موجود درنده عجیب و غریب بی هویت در نیغده ترکیه پیدا شده است که باستانشناسان را حیرت زده نموده است.

 

بتازگی یک موجود عجیب و مومیایی شده سوژه رسانه های ترکیه شده است . این موجود عجیب که چهره ای ناشناخته و ترسناک دارد شبیه به گربه سانان است اما تقاوتهای شاخصی با گربه سانان امروزی دارد .

 

,[categoriy]

 

حیوان عجیب در انبار سنگی فردی به نام عبدالله اوزتورک در شهر نیغده پیدا شده است.تا کنون باستانشناسان و افراد خبره در این زمینه نتوانسته اند هویت واقعی این موجود را شناسایی نمایند.

 

احتمال دارد این موجود جزو موجودات منقرض شده ماقبل تاریخ باشد.

 

,[categoriy]

 

عبدالله می گوید دو تن از دوستانش که در زمینه باستانشناسی مهارت داشته اند جهت تشخیص انرا مورد برسی قرار داده اند.وی می افزاید برخی از کارشناسان معتقدند ان موجود ماقبل تاریخ است و برخی دیگر معتقدند با توجه به دو دندان جلویی حیوان جزو خانواده گربه سانان است.

 

,[categoriy]

 

در همین حال پروفسور ایدن کوپور استاد تاریخ طبیعی دانشگاه نیغده می گوید ما تصاویر اسکلت را برسی و احتمالا موجود گوشتخواری است

منبع :

اخبار اکاایران

تبلیغات