خاطرات خاص و جالب بازیگر نقش زلیخا از فرج الله سلحشور! عکس - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خاطرات خاص و جالب بازیگر نقش زلیخا از فرج الله سلحشور! عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,کتایون ریاحی, عکس کتایون ریاحی, کتایون ریاحی عکس,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: خاطرات خاص و جالب بازیگر نقش زلیخا از فرج الله سلحشور! عکس


آکایران :کتایون ریاحی بازیگر با سابقه کشورمان که در سریال یوسف پیامبر در نقش زلیخا سابقه همکاری طولانی مدت با مرحوم فرج الله سلحشور را داشت, به بیان خاطرات و نکات جالبی درمورد وی پرداخت.

خاطرات کتایون ریاحی از فرج الله سلحشور

بنا به گزارش آکاایران : کتایون ریاحی در صفحه شخصی اش متن و عکس زیر را منتشر کرده و سپس در مصاحبه ای به بیان نکاتی جالب از اخلاق خاص فرج الله سلحشور پرداخته است.

****

خوشا به حال یوسف که معبودی چون تو دارد

خوشا به حال تو که بنده ای چون یوسف داری

... هرکه بنده خداست بگه یا خدا

 

فرج الله سلحشور و کتایون ریاحی

,کتایون ریاحی, عکس کتایون ریاحی, کتایون ریاحی عکس,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

 

بازیگر نقش زلیخا در سریال «یوسف پیامبر» که به کارگردانی سلحشور ساخته شد درباره همکاری با این کارگردان اظهار کرد: من حدود ۳ سال در پروژه «یوسف پیامبر» کار کردم و این سه سال در طول عمر بازیگریم از راحت ترین سال های کاری ام بود. فضای امنی داشتم و همه رفتارها با من و سایر گروه خوب و شایسته بود. من همکاران خوبی داشتم و همه سعی می کردند فضای مناسبی فراهم شود.
فکر می کنم این فضای مناسبی که برای ما فراهم شده بود به دلیل رهبری و مدیریت وی در کار بود و ما جز در مواقع کاری دیگر او را نمی دیدیم و او به کسی کاری نداشت.
 یکی از نکات جالبی که در خاطرم هست این است که او در پایان ماه مبارک رمضان برای کسانیکه این ماه را روزه گرفته بودند هدایایی ترتیب می داد و به این ترتیب آنها را تشویق می کرد. او هیچ گاه کسی را برای نماز و یا روزه مجبور نکرد اما به سبک خودش افراد را تشویق می کرد.
یک بار در پروژه «یوسف پیامبر» شنیدم که در مقطعی بودجه سریال اضافه آمده بود و او این میزان بودجه اضافه را تقسیم کرد که برای من بسیار جالب بود. معمولا تهیه کنندگان و عوامل همیشه بودجه کم می آورند و چنین کاری نمی کنند به همین دلیل این اقدام وی و مخصوصا اینکه این کار را از پایین شروع کرد برای من بسیار جالب بود. او تقسیم بودجه اضافه را از کارگران صحنه و پشت صحنه شروع کرد و بعد به بالا رسید. اینها مواردی است که با وجود اینکه من سال هاست در حوزه بازیگری حضور دارم از طرف هیچ کارگردان و تهیه کننده ای ندیدم. من با کارگردانان مختلفی اعم از روشنفکر، مذهبی، روشنفکرنما و مذهبی نما کار کرده ام و شناخت چنین افرادی برای من کاری ندارد، او واقعا مذهبی و معتقد بود و براساس اعتقادش عمل کرد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله خاطرات خاص و جالب بازیگر نقش زلیخا از فرج الله سلحشور! عکس شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

درد عشق زلیخا

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات