نفیسه روشن خبر خداحافظی‏‎اش را تکذیب کرد! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نفیسه روشن خبر خداحافظی‏‎اش را تکذیب کرد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نفیسه روشن خبر خداحافظی‏‎اش را تکذیب کرد!
,نفیسه روشن,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: نفیسه روشن خبر خداحافظی‏‎اش را تکذیب کرد!


آکایران :نفیسه روشن: من فقط تصمیم گرفتم که کمی با وسواس و حساسیت بیشتر نقشهایم را انتخاب کنم و بیشتر زمانم را به سینما و تئاتر اختصاص دهم.

خبری که نفیسه روشن تکذیب کرد

بنا به گزارش آکاایران : نفیسه روشن، خبر خداحافظی اش از دنیای بازیگری را تکذیب کرد. این بازیگر در گفت وگویی درباره این شایعه اظهار داشت: «خبر کذبی که بر علیه من در رسانه های مختلف کار شده است مبنی بر اینکه نفیسه روشن از بازیگری خداحافظی کرده است کاملا دروغ است .»

او افزود: «مطمئن هستم که این بازی از طرف کسانی که به من حسادت دارند یا می خواهند به عمد من را بیکار کنند شکل گرفته است. باید خدمت این دسته از دوستان بگویم که بنده تا نفس می کشم در شغل خودم باقی می مانم .»
روشن همچنین افزود: «تنها اتفاقی که برای من افتاده است این است که به خاطر پر کاری در تلویزیون و سریالهای مناسبتی و ویژه و داشتن قراردادهای طولانی مدت باعث شد که به خاطر عدم هماهنگی نتوانم در پروژه های دیگر حضور پیدا کنم و تصمیم گرفتم که کمی با وسواس و حساسیت بیشتر نقشهایم را انتخاب کنم و بیشتر زمانم را به سینما و تئاتر اختصاص دهم.»
او برای سایت ها و خبرگزارهای هایی که این خبر دروغ را منتشرکرده اند اظهار تاسف کرد و گفت امیدوار است دیگر شاهد چنین اخباری نه در مورد خودش و نه درباره دیگر بازیگران نباشد.
نفیسه روشن بازیگر سریال های چون «دارا و ندارا»، «روزگار قریب»، «تب سرد» و ... بوده است.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات