دلنوشته حسین پاکدل در سوگ رفیقش اینانلو! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دلنوشته حسین پاکدل در سوگ رفیقش اینانلو! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دلنوشته حسین پاکدل در سوگ رفیقش اینانلو!
,حسین پاکدل, محمدعلی اینانلو,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: دلنوشته حسین پاکدل در سوگ رفیقش اینانلو!


آکایران :حسین پاکدل: باور دارم که محمد با این که رفت، تا همیشه هست؛ در تمام آثارش و در خاطره یک ملت.چه زیانى کردیم ما با رفتنش.»

یادداشت حسین پاکدل

بنا به گزارش آکاایران : حسین پاکدل، به مناسبت درگذشت، محمدعلی اینانلو، نوشته ای در اینستاگرام منتشر کرد. علاوه بر سال ها دوستی، پاکدل با محمدعلی اینانلو در برنامه «اینجا ایران است» و مجله «طبیعت» همکاری داشته است.

حسین پاکدل، محمد اینانلو را ده ها تن در یک پیکر توصیف کرد و  نوشت: محمد اینانلو؛ نویسنده، کارگردان، بازیگر، محقق، مترجم، معلم، فیلمساز، مکتشف، جهانگرد، ورزشکار، شکارچى، شکاربان، گیاه شناس، سنگ شناس، جانورشناس، باستان شناس، قوم شناس، زبان شناس، تهیه کننده و برنامه ساز، عکاس، تصویربردار، روزنامه نگار، مجرى و کارشناس زبده رادیو تلوزیون، مفسر ورزشى بخصوص والیبال، شنا، واترپلو، تیراندازى و... از همه این ها مهمتر محمد رفیقى تا همیشه بود.

نوشته کامل حسین پاکدل به این شرح است:

«محمد هم رفت.
محمد بعد از سالها تلاش بى وقفه رفت.
محمد خستگى را به زانو در آورد و رفت.
او خواب و استراحت را نمى شناخت. همیشه در راه بود. مقصد محمد همان راه بود و مسیر. مردى اهل کشف و شهود از ذره ذره هستى. محمد یک تنه یک فرهنگنامه دانش و بینش بود. جهاندیده بود و بى دریغ. دوست و همپا. با معرفت و با مرام. محمد که بود تو فکر مى کردى تنها نیستى حتى اگر از تو فرسنگها دور بود. همیشه بود که با اشارتى یار و یاور باشد. محمد از جنس طبیعت بود. اهل کوه و کویر و سختى. شجاع و نترس و صریح. محمد یگانه بود.
محمد با تمام یگانگى، یکى نبود؛ ده ها تن بود در پیکر یک تن. محمد اینانلو؛ نویسنده، کارگردان، بازیگر، محقق، مترجم، معلم، فیلمساز، مکتشف، جهانگرد، ورزشکار، شکارچى، شکاربان، گیاه شناس، سنگ شناس، جانورشناس، باستان شناس، قوم شناس، زبان شناس، تهیه کننده و برنامه ساز، عکاس، تصویربردار، روزنامه نگار، مجرى و کارشناس زبده رادیو تلوزیون، مفسر ورزشى بخصوص والیبال، شنا، واترپلو، تیراندازى و...


از همه این ها مهمتر محمد رفیقى تا همیشه بود. زمانى که مجله طبیعت را در مى آورد یک صفحه به من داده بود در مورد درس هاى مدرسه طبیعت بنویسم که تا مجله دستش بود مى نوشتم. زمانى که برنامه" اینجا ایران است" را به اتفاق احمد شیشه گران براى جام جم مى ساختیم؛ با محمد صحبت کردم بخش ایرانگردى آن را بسازد که ساخت و عالى ساخت.


باور دارم که محمد با این که رفت، تا همیشه هست؛ در تمام آثارش و در خاطره یک ملت.چه زیانى کردیم ما با رفتنش.»

محمدعلی اینانلو ، مجری، روزنامه نگار و کارشناس محیط زیست، صبح امروز ، 12 دی ماه، در بیمارستان آتیه تهران بر اثر ایست قلبی درگذشت.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله دلنوشته حسین پاکدل در سوگ رفیقش اینانلو! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

در سوگ حسین

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات