مهدی پاکدل از رقابت سریال کیمیا با شبکه های ماهواره ای گفت! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مهدی پاکدل از رقابت سریال کیمیا با شبکه های ماهواره ای گفت! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکایران :مهدی پاکدل در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون «کیمیا» توانسته رقیب سریال های طولانی مدت شبکه های ماهواره ای باشد، گفت: به هر حال این اولین تجربه بود

اظهار نظر مهدی پاکدل درباره "کیمیا"

بنا به گزارش آکاایران : مهدی پاکدل اظهار کرد: اگر مسؤولان و تصمیم گیران صداوسیما کمی دقت داشته باشند، می توانند از طریق بررسی آمار و واکنش های مردم پس از نمایش سریال «کیمیا»، در تجربه های بعدی اشتباهاتی که در این سریال افتاده است را دیگر تکرار نکنند.

این بازیگر که این روزها در سریال «کیمیا» ایفای نقش می کند، در گفت وگویی، درباره ی تجربه خود از کار در یک مجموعه تلویزیونی بلندمدت، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امروز دیگر در تمام دنیا سریال های بلندمدت می سازند که مخاطب بیشتر درگیر شود و سینما هم کارکرد خودش را در حوزه رسانه از دست داده است، سریال «کیمیا» توانسته یک تجربه در حوزه رسانه باشد.


,مهدی پاکدل, سریال کیمیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی
مهدی پاکدل در "خوب بد جلف"

 

این هنرمند در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون «کیمیا» توانسته رقیب سریال های طولانی مدت شبکه های ماهواره ای باشد، گفت: به هر حال این اولین تجربه بود که طبیعتاً آزمون و خطاهای خودش را داشت و نمی شود گفت که 100 درصد موفقیت آمیز بوده است.

او همچنین بیان کرد: با توجه به میزان بودجه و زمانی که صرف ساخت سریال «کیمیا» شد، به نظرم این سریال حتی بیشتر از انتظاری که وجود داشت، جواب داده است.

پاکدل درباره حضور دوباره در مجموعه های بلند مدت تلویزیونی گفت: قطعاً اگر سریال خوبی باشد و متن خوبی مثل «کیمیا» داشته باشد، قبول می کنم.

منبع :

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات