مهدی پاکدل: جذابیت سریال کیمیا تا انتها با شماست! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: مهدی پاکدل: جذابیت سریال کیمیا تا انتها با شماست!


آکایران :مهدی پاکدل: «کیمیا» روایتی از داستان های کوتاه است و بیننده را تا قسمت های پایانی با خود همراه می کند و این را مطمئن باشید اگر جذابیتی در ادامه سریال نبود، کارگردان و تهیه کننده در همان قسمت های ابتدایی آن را به اتمام می رساندند.

مهدی پاکدل بازیگر نقش پیمان در سریال کیمیا

بنا به گزارش آکاایران : مهدی پاکدل بازیگر مجموعه تلویزیونی «کیمیا» در گفتگویی؛ در خصوص حضورش در این مجموعه گفت: پیمان جوانی است که با اتفاقاتی که پیش از انقلاب برایش رخ داده، مسیرش را در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس طی می کند و ما شاهد دوران سازندگی و سیر زندگی پیمان در سریال هستیم.

بازیگرمجموعه تلویزیونی «ستایش»، درباره مجموعه تلویزیونی «کیمیا» عنوان کرد: «کیمیا» درامی عاشقانه است که در بستری تاریخی روایت می شود، که خرده داستان های زیادی را در بازه زمانی پیش از انقلاب، دوران معاصر، هشت سال دفاع مقدس و روز های انقلاب به تماشا می نشینیم.


مهدی پاکدل: جذابیت سریال کیمیا تا انتها با شماست! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها
مهدی پاکدل در اتاق گریم

 

پاکدل افزود: سریال «کیمیا» مجموعه ای 110 قسمتی است که در طی چهار سال، با حضور بازیگران مطرح سینما و تلویزیون جلوی دوربین رفته است.

بازیگر فیلم سینمایی «محمد رسول الله» از همکاری خود با بازیگران حرفه ای مجموعه تلویزیونی «کیمیا» اظهار داشت: اصولاً کارهای طولانی مدت، صبر بسیاری را می طلبد و بعد از سپری کردن شش ماه، بازیگر خسته می شود، اما خداروشکر با گروهی همکاری کردم که با تمام انرژی و عشق کار کردند و همچنین کارگردانی جواد افشار که با بهترین روحیه و همان شور و انگیزه روز های اول تصویربرداری کار را تا آخرین لحظات انجام داد.

پاکدل در ادامه اظهار داشت: در تمام این دو سال همه دوستانم پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی نیا، حسن پورشیرازی، آزیتا حاجیان و... با تمام انرژی و عشق و بدون لحظه ای خستگی کار کردند.

وی در خصوص مؤلفه های باور پذیری در ایفای نقش خود عنوان کرد: اکثر شخصیت ها تخیلی ساخته می شوند و این وظیفه بازیگر است که به دنبال خلق و باور پذیری آن کاراکتر برود و درباره چگونه زیستن آن تحقیق کند.

پاکدل افزود: فیلمنامه هایی با بستر تاریخی بستگی به قلم و ذهن نویسنده دارد که به چه مقدار آن دوران را خوب بشناسند. پس آگاهی کارگردان از آن بازه زمانی است که بتواند آن را درک کند و به بازیگران خود انتقال بدهد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «اولین شب آرامش» یادآور شد: ما در عصری زندگی می کنیم که با گذشت 30 سال با تفاوت های بسیاری روبرو هستیم. جواد افشار و مسعود بهبهانی نیا تمام سعی خود را کردند تا عناصر تاریخی آن دوران را به خوبی به تصویر بکشند و فضا را زنده تر برای مخاطب به نمایش بگذارند.

پاکدل در پایان با اشاره به قصه ای پرکشش در سریال «کیمیا» اذعان کرد: مجموعه تلویزیونی «کیمیا» روایتی از داستان های کوتاه است و بیننده را تا قسمت های پایانی با خود همراه می کند و این را مطمئن باشید اگر جذابیتی در ادامه سریال نبود، کارگردان و تهیه کننده در همان قسمت های ابتدایی آن را به اتمام می رساندند.

منبع :

مهدی پاکدل: جذابیت سریال کیمیا تا انتها با شماست! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

تبلیغات