ننه علی مسعودی برای فینال به خندوانه می آید! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ننه علی مسعودی برای فینال به خندوانه می آید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ننه علی مسعودی برای فینال به خندوانه می آید!
,علی مسعودی, علی مشهدی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: ننه علی مسعودی برای فینال به خندوانه می آید!


آکایران :علی رضا مسعودی کمدینی که در میان برترین های برنامه خندوانه قرار گرفته به سوالات روزنامه شهرآرا چاپ مشهد پاسخ داده است.

اظهارات علی مسعودی درباره خندوانه

بنا به گزارش آکاایران : *من در سال٩۴ به تهران نرفتم بلکه ٢٠سال است که آنجا هستم. باید بگویم در این کار له شدم حالا هم محبوبیتم در خندوانه از لطف خداست. با خودم می گویم همین که شب جمعه برنامه ام پخش شد خیلی ها گفتند که برای بابام فاتحه خواندند. این ۴٠میلیون نفر که برنامه را دیدند حتما ٢٠میلیون نفر یک فاتحه را خوانده اند. وقتی که می گویم ننه مریض است و برای سلامتی ننه دعا کنید، بالاخره دعای ١٠نفر مستجاب می شود که همین من را بس است. از پریروز که به مشهد رسیدم اولین کاری که کردم این بود که سر خاک بابام رفتم و خیلی ها آمدند و همانجا در خواجه اباصلت برایش دعا خواندند.

* من یک دور همی دارم که بیشتر دوستان هنرمند را دعوت می کنم و یک آبگوشت می گذارم. از مجید خدایی ورزشکار بگیرید که به خانه من می آید تا سعید نعمت الله و بیشتر بازیگران دیگر. من هم شروع می کنم به خاطره تعریف کردن که آن ها هم می خندند.١٠سال پیش برای اولین بار رامبد به خانه من آمد و تا ٢شب هم داشتم خاطره تعریف می کردم. فردایش به من زنگ زد و گفت من هنوز از دیشب نخوابیدم و یاد چرت وپرت های تو که می افتم، مدام می خندم. علی من یک روز یک برنامه می سازم و تو می آیی و تمام این خاطرات را برای دیگران تعریف می کنی و مردم خواهند خندید .
 
*(در پاسخ به این سوال که: فکر نمی کنید جای رضا عطاران یا مهران مدیری خالی است؟):برای این سوال جوابی ندارم به هر حال فکر کنید پشت رضا عطاران ٢٠سال عقبه است یا مهران مدیری یک تک سرفه کند همه ایران می خندند در صورتی که ما از همه جایمان هم صدا در بیاوریم، لبخند هم نمی زنند! و همه این تفاوت ها را نشان می دهد. مثلا مدل روشن شدن ماشین بابام را اگر مهران مدیری دربیاورد همه می میرند از خنده، اما واقعا نمی دانم اگر می آمدند چه اتفاقی می افتاد.
 
*برای فینال شاید ننه را بردم البته اگر رای بیاورم.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات