سپند امیرسلیمانی: استندآپ خندوانه را سیاسی نکنید! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سپند امیرسلیمانی: استندآپ خندوانه را سیاسی نکنید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکایران :سپند امیرسلیمانی در ادامه به اجرای امین حیایی و امیرمهدی ژوله اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای جمعه شب امین حیایی و امیر مهدی ژوله که اجرای بسیار گرم و شادی آفرینی بود،

بنا به گزارش آکاایران : سپند امیرسلیمانیی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی در خصوص حاشیه های پیشامده در استندآپ کمدی «خندوانه» گفت: استندآپ کمدی یک شیوه اجرای نوپا در کشورمان است که به یمن «خندوانه» به صورت جدی به آن پرداخته شد و توانست شادی مضاعفی را مهمان خانه مخاطبان کند.

وی افزود: این شیوه اجرا که یکی از اجراهای ناب قدیمی در دیگر کشورها است به تازگی جایگاه خود را در برنامه تلویزیونی «خندوانه» پیدا کرده که متاسفانه با حاشیه هایی از سوی مردم مواجه شده است، همیشه این سوال در ذهنم ایجاد می شود که چرا در کشورمان تمام برنامه ها به نوعی رنگ و بوی سیاسی به خود می گیرد.

امیرسلیمانی در ادامه به اجرای امین حیایی و امیرمهدی ژوله اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای جمعه شب امین حیایی و امیر مهدی ژوله که اجرای بسیار گرم و شادی آفرینی بود، در فضای مجازی حاشیه های بسیاری را به دنبال داشت که کاملا ناجوانمردانه بود و به مسائلی دامن می زدند که هیچ ربطی به موضوع «خندوانه» و استندآپ کمدی که آن شب روی آنتن نداشت.

وی افزود: متاسفانه قشر هنرمند همیشه در چنین زمینه ها، توهین ها و واکنش هایی که مخاطبان نسبت به این حوزه از خود نشان می دهند بی دفاع بودند و هیچ یک از مسئولان امر در این راستا حامی هنرمندان نبودند. تمامی هنرمندان نماینده هنر خود در کشورشان هستند و تمام تلاششان را برای شاد کردن دل هموطنانشان می کنند که متاسفانه برخی از مخاطبان واکنش های بسیار زننده ای را در فضاهای مجازی از خود بروز می دهند و باعث هجمه های فرهنگی غیرقابل جبرانی در عرصه هنر می شوند.

وی تصریح کرد: استند آپ کمدی هایی که در برنامه «خندوانه» اجرا می شود برای ایجاد لبخند روی لبان مخاطبان است و هر شخص با توجه به علاقه خود می تواند به کمدین خود رای دهد و ایجاد این حاشیه ها و ربط دادن موضوعات پیش پا افتاده ای که هیچ ربطی به موضوع برنامه ندارد، کاری سخیف و بدور از عقل است که امیدوارم مردم بتوانند این موضوعات را از هم تفکیک کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم این حاشیه ها و جوسازی ها مانع از اجرای برخی از برنامه ها و شادی مردم نشود و با ایجاد بستری مناسب، شاهد تولید برنامه های شادی آفرینی در تلویزیون باشیم.
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : yjc.kir

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات