خاطره حامد بهداد از زمانی که هیچکس به او نقشی نمی داد! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: خاطره حامد بهداد از زمانی که هیچکس به او نقشی نمی داد!


آکایران :حامد بهداد بازیگر مجموعه «دندون طلا» طی یادداشتی، از یکی از خاطره های خود با فخیم زاده گفت و اینکه زمانی از او پرسیده بود اگر چهره زشتی ندارد، چرا کسی به او نقش نمی دهد.

خاطره حامد بهداد از مهدی فخیم زاده

بنا به گزارش آکاایران : حامد بهداد بازیگر نقش «بلبل» در مجموعه «دندون طلا» است که به کارگردانی داوود میرباقری برای شبکه نمایش خانگی ساخته شده است. تاکنون پنج قسمت از این سریال توزیع شده و در قسمت پنجم این اثر حامد بهداد با نقش «بلبل» وارد قصه می شود و به همین بهانه یادداشتی را قرار داده که در آن به یکی از خاطرات خود با مهدی فخیم زاده اشاره کرده است که در آن از او پرسیده بود چرا کسی به او نقش نمی دهد.

در این یادداشت آمده است: «در جوار دو استاد بزرگوار، قربان روزگار از همین استاد حاج مهدی خان فخیم زاده در دورانی که در مدرسه سمندریان بودم و به دنبال بازیگری، پرسیدم:

 - آقا من زشتم؟

*نه!

- بی ریختم؟

*نه!

 -بد حرف می زنم؟

*نه والا!

- پس چرا هیچکی به ما نقش نمی ده ؟

(تو آبدارخونه چایی می خورد. خندید.)

* نگران نباش منم فیلم اول و بعد از چند سال بازی کردم و طول کشید تا فیلم بعدی و کار کردم. یواش یواش افتادم رو غلتک. الان هم که می بینمت خیلی هم خوبی، ان شاءالله موفق می شی. پیش آقای سمندریان ادامه بده درست می شه.

یا داستان سید مهربون داود جان هزار بار میرباقری. اخوی سید داود همکلاس ایام دانشگاه بود. سید حسن، میرباقری نازنینی است. زیاد سر به سرش می گذاشتم بس که شیرین می خندد. هی می گفتم حسن ما رو به داود معرفی کن، حسن هم تو جمع دانشجوها تلافی می کرد.

- آخه تو کجات بازیگره، تو زشت و نپخته ای. آبروی ما رو پیش داود می بری و به ریش ما می خندید. چند روز پیش گفت: مهرت افتاده تو دل سید داود. اذیتش نکنی که می آم سر صحنه شل و پل ات می کنم. خندیدیم. گفتم: چشم نوکرتم ولی حسن تو آخرش ما رو به داداشت معرفی نکردی، یادت باشه. حالا در کنارشان هستم.

التماس دعا.»

سریال «دندون طلا» با حضور بازیگرانی چون مهدی فخیم زاده، ستاره اسکندری، حمیدرضا آذرنگ و بهناز جعفری برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود. این سریال بر اساس تئاتر «دندون طلا» به نویسندگی و کارگردانی داود میرباقری، تولید می شود.

منبع :

خاطره حامد بهداد از زمانی که هیچکس به او نقشی نمی داد! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

تبلیغات