سعید آقاخانی

آکاایران: سعید آقاخانی: بخاطر اتفاقاتی شخصی دل و دماغ شوخی ندارم!


آکایران :سعید آقاخانی بازیگری که سالها پیش از این و با ایفای نقش “سعید” در مجموعه “ساعت خوش” مورد توجه مخاطبان قرار گرفت این روزها درام “خداحافظی طولانی” را روی پرده دارد.

بنا به گزارش آکاایران : “خداحافظی طولانی” کمترین ربطی به فضای شوخ و شنگ “ساعت خوش” و دیگر کارهای آقاخانی ندارد و همین است که می تواند کمی برای مخاطب کنجکاوی برانگیز باشد.

دیگر روحیه “ساعت خوش” را ندارم

آقاخانی در تازه ترین گفتگوی خویش درباره بی علاقگیش به کمدی در ماههای اخیر سخن گفته است. آقاخانی در توصیف فضای حاکم بر “ساعت خوش”  می گوید: دلم برای آن فضا تنگ می شود ولی راستش را بخواهید الان احساس می کنم که دیگر روحیه اش را ندارم. الان هم دوست دارم کار کمدی انجام بدهم اما نه به آن سبک و سیاق چون دیگر در حال و فضایش نیستم. انگار اتفاق هایی در وجودم افتاده که اگر بخواهم برگردم آن کارها را انجام دهم یا حتی جلوتر از آن کارهای شبیه به آن را انجام دهم، حس می کنم نمی توانم.

زیاد حوصله شوخی کردن ندارم

وی درباره دلیل این تغییر حال و هوا می گوید: فکر می کنم برمی گردد به روحیه و حال درونی ام یعنی حال درونی ام اجازه نمی دهد این کار را بکنم و ربطی به حرفه ام ندارد. شخصیت بیرونم نسبت به گذشته خیلی آرام شده و زیاد حوصله شوخی کردن ندارم.

خیلی دل و دماغ شوخی کردن را ندارم

آقاخانی خاطرنشان می سازد: چهار، پنج سال است که حال و هوای من عوض شده. بالاخره یک سری اتفاقات شخصی در زندگی آدم می افتد که این حال و هوا را به هم می زند و مسیر را عوض می کند. آن باعث شده که خیلی دل و دماغ شوخی کردن را ندارم. نمی توانم قصه اش را توضیح دهم فقط می دانم یک چیز درونی در حال اتفاق افتادن است و به یک چیزهای جدیدی دارم علاقه پیدا می کنم.


منبع :

سعید آقاخانی

تبلیغات