بغض خانم بازیگر شکسته شد! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: بغض خانم بازیگر شکسته شد!


آکایران :صدیقه کیانفر در حالی که بغض گلویش را گرفته بود، گفت: امیدوارم فراموش نشوم و بتوانم عاشقانه در بازیگری فعالیت کنم.

صدیقه کیانفر: من را فراموش کرده اند

بنا به گزارش آکاایران : صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت عرصه هنر در گفتگو یی؛ در خصوص کم کاری خود در سال های اخیر در حالی که بغض گلویش را گرفته بود، گفت: احساس می کنم مرا فراموش کرده اند و این موضوع مرا عذاب می دهد. من هنوز سرپا هستم و توانایی حفظ کردن دیالوگ ها را دارم اما نمی دانم چرا برخی دوستان من و تجربه کاریم را از یاد برده اند.

کیانفر با اشاره به اینکه فعالیت در رادیو و تلویزیون را عاشقانه دوست دارد، افزود: برای من کار در رادیو یا تلویزیون فرقی ندارد، هر دو حیطه را دوست دارم و سعی می کنم احساساتم در بازیگری پشت میکروفن رادیو و جلو دوربین تلویزیون به اندازه باشد.

وی در خصوص راز ماندگاری هنرمندان عنوان کرد: هر کسی با عشق و ایثار کار کند، ماندگار خواهد شد. من در این سال ها سعی کردم با صداقت و عشق فعالیت کنم و چشمداشت مادی به این حیطه نداشته باشم.

بازیگر «خوب، بد، زشت» در مورد تأکید تحصیلات آکادمیک بر موفقیت بازیگران گفت: به نظر من تحصیلات اهمیت چندانی ندارد. اگر یک بازیگر سواد کمی داشته باشد اما کار خود را بلد باشد، به طور حتم موفق خواهد شد و مردم هم او را به عنوان یک بازیگر موفق می پذیرند.

کیانفر در خصوص صداسازی و تقلید در بازیگری بیان کرد: در بازیگری رادیو کمتر شاهد تقلیدکردن بودم اما گاه در سینما و تلویزیون می بینم که برخی از بازیگران می خواهند «محمد رضا فروتن» باشند، در حالی که این کار شدنی نیست و هر کسی جایگاه خود را در این حیطه دارد. هیچ کس نمی تواند «فرهنگ مهر پرور» یا «ژاله علو» باشد.

وی در توصیه ای به جوانان علاقه مند بازیگری گفت: جوانان علاقه مند به بازیگری باید با علاقه و مطالعه وارد این حیطه شوند و این را بدانند ماندگاری در بازیگری راحت نیست و آن ها باید بتوانند مردم را راضی نگه دارند.

کیانفر در پایان عنوان کرد: امیدوارم فراموش نشوم و بتوانم عاشقانه در بازیگری فعالیت کنم.


منبع :

بغض خانم بازیگر شکسته شد! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

تبلیغات