روایت خاله نقی از بازی در پایتخت 4 - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روایت خاله نقی از بازی در پایتخت 4 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

روایت

خاله نقی

از بازی در پایتخت 4
,نقی, خاله نقی, خاله محسن تنابنده,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: روایت خاله نقی از بازی در پایتخت 4


آکایران :این بازیگر درباره این شایعه که وی واقعا خاله تنابنده است گفت: بیشتر از بچه های خواهرم محسن تنابنده را دوست دارم اما نسبت خونی با هم نداریم.

من خاله محسن تنابنده نیستم

بنا به گزارش آکاایران : سکینه خاتون شفافی درباره بازی در سریال «پایتخت 4» افزود: من و سیروس مقدم سر خیابان مان اتفاقی هم را دیدیم و از آنجایی که علاقه زیادی به بازی در پایتخت داشتم به او گفتم می شود در یک قسمت افتخاری بازی کنم و او هم پذیرفت.

وی گفت: مقدم از بازی من خوشش آمد و گفت که در سری ها و قسمت های بعد هم با ما باش.

این بازیگر با بیان اینکه 75 سال دارد افزود: بازی در پایتخت عمر دوباره به من داد و سبب نجات من شد، پیش از پایتخت افسردگی گرفته بودم و تلویزیون مرا دوباره زنده کرد.

وی گفت: من اصلا سواد ندارم، تنابنده یک دور دیالوگ ها را برای من می خواند و من بعد از یک بار زمزمه آن، آن ها را حفظ می کردم و بهتر از همه می گفتم؛ مقدم و تنابنده هم از این اتفاق ذوق زده می شدند.

شفافی ادامه داد: الهام غفوری، سیروس مقدم و محسن تنابنده کمک زیادی کردند، همچنین پسر کوچکم همواره مشوق من بود. با همه از پنجعلی و بائو گرفته تا ارسطو و نقی ارتباط خوبی داشتم و حتی صدا بردارها وقتی یک روز مرا نمی دیدند بسیار دلتنگم می شدند.

وی افزود: سکانسی را که همه را در آب ریختم از همه سکانس ها بیشتر دوست داشتم و مقدم و تنابنده به من گفتند که بایددر پایتخت 5 بازی کنید.

این بازیگر درباره این شایعه که وی واقعا خاله تنابنده است گفت: بیشتر از بچه های خواهرم محسن تنابنده را دوست دارم اما نسبت خونی با هم نداریم.

وی افزود: از تمام مردم و عوامل پایتخت که تقدیر زیادی از من کردند تشکر می کنم.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله روایت خاله نقی از بازی در پایتخت 4 شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

خاله نقی در پایتخت 5

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات