خاله نقی

آکاایران: روایت خاله نقی از بازی در پایتخت 4


آکایران :این بازیگر درباره این شایعه که وی واقعا خاله تنابنده است گفت: بیشتر از بچه های خواهرم محسن تنابنده را دوست دارم اما نسبت خونی با هم نداریم.

من خاله محسن تنابنده نیستم

بنا به گزارش آکاایران : سکینه خاتون شفافی درباره بازی در سریال «پایتخت 4» افزود: من و سیروس مقدم سر خیابان مان اتفاقی هم را دیدیم و از آنجایی که علاقه زیادی به بازی در پایتخت داشتم به او گفتم می شود در یک قسمت افتخاری بازی کنم و او هم پذیرفت.

وی گفت: مقدم از بازی من خوشش آمد و گفت که در سری ها و قسمت های بعد هم با ما باش.

این بازیگر با بیان اینکه 75 سال دارد افزود: بازی در پایتخت عمر دوباره به من داد و سبب نجات من شد، پیش از پایتخت افسردگی گرفته بودم و تلویزیون مرا دوباره زنده کرد.

وی گفت: من اصلا سواد ندارم، تنابنده یک دور دیالوگ ها را برای من می خواند و من بعد از یک بار زمزمه آن، آن ها را حفظ می کردم و بهتر از همه می گفتم؛ مقدم و تنابنده هم از این اتفاق ذوق زده می شدند.

شفافی ادامه داد: الهام غفوری، سیروس مقدم و محسن تنابنده کمک زیادی کردند، همچنین پسر کوچکم همواره مشوق من بود. با همه از پنجعلی و بائو گرفته تا ارسطو و نقی ارتباط خوبی داشتم و حتی صدا بردارها وقتی یک روز مرا نمی دیدند بسیار دلتنگم می شدند.

وی افزود: سکانسی را که همه را در آب ریختم از همه سکانس ها بیشتر دوست داشتم و مقدم و تنابنده به من گفتند که بایددر پایتخت 5 بازی کنید.

این بازیگر درباره این شایعه که وی واقعا خاله تنابنده است گفت: بیشتر از بچه های خواهرم محسن تنابنده را دوست دارم اما نسبت خونی با هم نداریم.

وی افزود: از تمام مردم و عوامل پایتخت که تقدیر زیادی از من کردند تشکر می کنم.

منبع :

خاله نقی


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

خاله نقی در پایتخت 5

تبلیغات