در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جواد عزتی: بابا اِتی برایم ترسناک بود!! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جواد عزتی: بابا اِتی برایم ترسناک بود!!
جواد عزتی

آکاایران: جواد عزتی: بابا اِتی برایم ترسناک بود!!


آکایران :جواد عزتی می گوید که وقتی پیشنهاد ایفای نقش «بابا اِتی» را در مجموعه «قهوه تلخ» به او داده اند، این نقش در نگاه اول برایش ترسناک بوده است.

نظر جواد عزتی درباره بابا اتی

بنا به گزارش آکاایران : این بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگویی درباره پرونده ی کاری اش در سینما و تلویزیون صحبت کرده و حرف های خواندنی زده است.

او درباره همکاری اش با مهران مدیری در مجموعه ی «قهوه تلخ» گفته: «برای من خیلی ترسناک بود. چون هم نقش جدی کار می کردم و هم در کنارش کمدی کار می کردم و اصلاً برای این نقش دودل بودم و سه چهار مرتبه رفتم و آمدم تا پذیرفتم.»

او از گریم سنگین این نقش به عنوان یکی از دلایلی نام برده که باعث شده، پیشنهاد مدیری را بپذیرد؛ گفت:  «یکی از دلایلی که قبول کردم همان گریم سنگین بود، برای اینکه از خودم دور بود و کار فانتزی بود و کار فانتزی تعریف خاص خودش را دارد. من یادم است همزمان که قهوه تلخ را قرارداد بستم سرزمین کهن کمال تبریزی را هم قرارداد بستم و دو سال سرِ کار کمال تبریزی بودم و سه سال هم قهوه تلخ طول کشید. همان زمان طلا و مس را هم کارکردم. در ابتدا برای من خیلی ترسناک بود. برای همین گریم را دوست داشتم حتماً باشد و تماشاچی حس نکند جواد عزتی می بیند اما خیلی مورد اقبال قرار گرفت.»

جواد عزتی

جواد عزتی

 

عزتی بابیان این مطلب که تنوع کارگردانی و آدم هایی که با آن ها کارکرده زیاد است، درباره تجربه کار با مهران مدیری گفته: «من 17-18 سال است در این کار هستم. جنس کمدی فانتزی در ایران خیلی زیاد کارشده، ولی شاید آدم هایی که فانتزی کار کنند و تماشاچی از آن ها بپذیرد یکی دو نفر بیشتر نباشند. آن جنس را فقط از مهران مدیری می پذیرند. ولی علت اینکه خودم پذیرفتم این بود که باید حتماً فانتزی و این مدل کار را تجربه می کردم و چه بهتر که با بهترین کارگردان در این زمینه کارکردم.»

او در مورد سرنوشت مجموعه ی «قهوه تلخ» هم گفته: «وجدان ما راحت است که تا قسمت آخر بازی کردیم و کار را تحویل دادیم و اگر پخش نشده به تهیه کننده و پخش کننده مربوط می شود.»

منبع :

جواد عزتی


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله جواد عزتی: بابا اِتی برایم ترسناک بود!! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جواد عزتی بابا اتی

تبلیغات