واکنش رضا رویگری به انتشار اخبار و عکس های خصوصی بازیگران! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش رضا رویگری به انتشار اخبار و عکس های خصوصی بازیگران! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

واکنش رضا رویگری به انتشار اخبار و عکس های خصوصی بازیگران!
,رضا رویگری,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

رضا رویگری از پخش شایعات درباره ی افراد شناخته شده و انتشار عکس های خصوصی این افراد در شبکه های مجازی، اظهار ناراحتی کرد.

گلایه رضا رویگری نسبت به فضای مجازی

رضا رویگری که به تازگی با انتشار اخبار نادرست در شبکه های اجتماعی در مورد سلامتی اش مواجه بوده است، در گفت وگویی ضمن تاکید بر سلامتی خود گفت: من نمی دانم آیا نمی شود این افراد شایعه پراکن را شناسایی و از نظر قانونی با آنها برخورد کرد؟ اینکه هیچ نظارتی بر روی این شبکه های مجازی نباشد و افرادی بتوانند شایعه ها و اخبار دروغ را تا این اندازه پخش کنند، خوب نیست.

رویگری ادامه داد: الان طوری شده است که هر کس می تواند در خانه اش بنشیند و در این شبکه های مجازی، این اخبار دروغ و شایعه ها را منتشر کند و یا عکس های خصوصی مردم و افراد معروف را در معرض دید بگذارد.

او اضافه کرد: ریشه ی این شایعات از کمبودها می آید. وقتی نمی توانند مثل من باشند، دست به انتشار شایعات می زنند. اگر می خواهند من را ناراحت کنند بهتر است بدانند که این شایعه ها من را ناراحت نمی کند و من اذیت نمی شوم ولی متاسفانه مردم و طرفداران من را ناراحت می کند.

این بازیگر در پایان خطاب به افرادی که دست به انتشار اخبار نادرست درباره چهره ها می زنند، گفت: به این افراد می گویم که من حالا قصد رفتن به آن طرف را ندارم، بیخودی خودتان را خسته نکنید. این حرف ها نه من را اذیت می کند و نه کسی آنها را باور می کند. در آخر امیدوارم آدم ها در کارهایشان موفق باشند و رشک و حسد نبرند که بعد بخواهند این اخبار را پخش کنند.


منبع : isna.ir

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات