نگار عابدی: سریال طنز لازمه ماه مبارک رمضان است! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

نگار عابدی: اگر در ایام ماه مبارک رمضان سریال طنز نداشتیم بینندگان دیگر «گاهی به پشت سر نگاه کن» را تماشا نمی کردند. اگر میزان طنز در تلویزیون به اندازه کافی باشد رویکرد خوبی است.

بازیگر "گاهی به پشت سر نگاه کن"

نگار عابدی - بازیگر سریال رمضانی «گاهی به پشت سر نگاه کن» - درباره ی تغییر رویکرد تلویزیون به سمت طنز می گوید: کاملا واضح است که مردم با فشارهای زیادی که تحمل می کنند نیاز به خندیدن و شاد بودن دارند.

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت وگویی با بیان اینکه رویکرد خوبی است اینکه تلویزیون امسال بیشتر به سمت کارهای طنز رفته است، خاطرنشان کرد: صدا و سیما باید در ارائه سریال هایش با زبانی شیرین و طنازانه نیاز به شاد بودن و خندیدن مردم را تامین کند. اگر همین کارهای طنز هم نبودند، مردم دیگر رغبتی برای تماشای کارهای درام و جدی نداشتند. به عنوان مثال اگر در ایام ماه مبارک رمضان سریال طنز نداشتیم بینندگان دیگر «گاهی به پشت سر نگاه کن» را تماشا نمی کردند. اگر میزان طنز در تلویزیون به اندازه کافی باشد رویکرد خوبی است.

وی سپس درباره سریال های رمضانی و استقبالی که از آنها می شود، گفت: اصولا ماه رمضان ایامی است که مردم به دلایل عقاید مذهبی دور هم جمع می شوند ، افطار می کنند و تلویزیون هم می بینند و معمولا هم سریال های این ایام بیش از هر زمان دیگری دیده می شود اما من شخصا کمی افت تماشاچی را به طور کلی در بخش سریال سازی امسالمان حس می کنم و به نظرم حتما باید راجع به آن فکر کرد.

بازیگر سریال های «دودکش »، «شمعدونی» و «گاهی به پشت سر نگاه کن» در ادامه به شتابزدگی ساخت سریال های رمضانی اشاره کرد و یادآور شد: فکر می کنم بخشی از افت کارهای رمضانی امسال به این خاطر است که شتابزده کار می کنند و تلویزیون به کارگردانان دیر اطلاع می دهند که سریال رمضانی بسازند. مسلما وقتی در زمانی فشرده سریال می سازند، کیفیت کارها هم پایین می آید. متاسفانه بخش اعظمی از کارهای مناسبتی مثل ماه رمضان با عجله ساخته می شود و این عجله و شتاب کاملا در کارها دیده می شود.

بازیگر نقش افسر در سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» در بخشی از صحبت هایش با اشاره به نقش کوتاهی که در سریال مازیار میری ایفا کرده است، اظهار کرد: همکاری من با گروه «گاهی به پشت سر نگاه کن» در فاز قدیم داستان بود اما حضورم در سریال به شکل فلش بک همچنان ادامه دارد؛ ضمن اینکه به دلیل اینکه 3 الی 4 قسمت از سریال بیرون کشیده شد، نقش من و آقای حمید ابراهیمی کمتر شد که البته پشیمان هم نیستم از اینکه نقشم کوتاه شد؛ چراکه در همان سکانس های کوتاهی هم که حضور داشتم خیلی خوب و تاثیرگذار بود. «گاهی به پشت سر نگاه کن» برایم فرصت خوبی بود؛ چراکه به اعتقاد خودم نقشم در سریال جذابیت داشت و دوستش داشتم.

او همچنین درباره ی همکاری اش با مازیار میری اظهار کرد: مازیار میری جزو کارگردانانی است که هر بازیگری دوست دارد در فضای تصویر با او همکاری کند. در کل از همکاری با گروه «گاهی به پشت سر نگاه کن» راضی هستم.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه نظرش راجع به سریال «دردسرهای عظیم2» و «پایتخت4» چیست؟ گفت: من هر زمان که فرصت داشته باشم تلویزیون تماشا می کنم اما در این ایام خیلی فرصت تماشای سریال نداشتم ولی سریال «پایتخت» را بیش از همه تماشا کردم؛ چراکه زمان پخشش از همه سریال ها بهتر است. سریال «دردسرهای عظیم» را هم خیلی دوست داشتم تماشا کنم اما تایمی که دارد با کارهای من همخوانی ندارد، حتی سریال خودمان را هم نمی توانم نگاه کنم و همیشه تکرارش را تماشا می کنم.

نگار عابدی که دومین بار است تجربه بازی در سریال های رمضانی تلویزیون را دارد، در پایان به کارهای جدیدش در تلویزیون اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «تعبیر وارونه یک رویا» کاری از فریدون جیرانی هستم. در این مجموعه یکی از نقش های اصلی را بر عهده دارم که تقریبا در بیش از درصد از کار حضورم دارم. در سریال «تعبیر وارونه یک رویا» شخصیت متفاوتی را بازی می کنم که به نظرم با هر آنچه که از من در سینما و تلویزیون دیده شده، فرق دارد.


منبع : isna.ir

تبلیغات