روایت علیرضا خمسه از سینمای پنچر شده در ایران - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روایت علیرضا خمسه از سینمای پنچر شده در ایران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

روایت علیرضا خمسه از سینمای پنچر شده در ایران
,علیرضا خمسه, سینمای ایران,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: روایت علیرضا خمسه از سینمای پنچر شده در ایران


آکایران :علیرضا خمسه سینمای ایران را صنعتی ورشکسته توصیف کرد که با چوب زیربغل راه می رود.

نظر خمسه درباره سینمای ایران

بنا به گزارش آکاایران : علیرضا خمسه ، این بازیگر باسابقه در گفت وگویی درباره حضور کمرنگ برخی از هنرمندان سینما در سال های اخیر گفت: این موضوع به رکود سینما بر می گردد، چرا که چرخ این صنعت در کشور ما بسیار کُند می چرخد و به همین دلیل بسیاری از هنرمندان حرفه ای ما بیکار هستند.

خمسه اضافه کرد: صنعت سینمای ایران در حال حاضر صنعت ورشکسته ای است که با چوب زیر بغل راه می رود.

او در پاسخ به این پرسش که وضعیت سینما در دو سال گذشته و با تغییر دولت چه اندازه عوض شده است، توضیح داد: سینمای ما مانند ماشینی است که پنجر شده و به موتورسوزی افتاده است. در این وضعیت خیلی تفاوتی نمی کند که راننده این ماشین ناشی یا ماهر باشد. شاید یک راننده توانمند بتواند چند کیلومتر بیشتر با این اتومبیل قراضه راه بپیماید، اما در هر حال خیلی نمی تواند تاثیرگذار باشد.

بازیگر فیلم های «بیست» و «قاعده بازی» تاکید کرد: در حال حاضر فقط راننده ها عوض شده اند، اما خود صنعت ورشکسته سینما تغییری نکرده است زیرا تابع عامل مهم تری به نام اقتصاد کشور است و تا زمانی که اقتصاد کشور حالت زنده و پویا پیدا نکند ، همه صنایع کوچکتر از جمله صنعت هنر سینما تحت تاثیر این شرایط هستند.

خمسه در پایان درباره تاثیر مذاکرات بر روند فعلی سینما افزود: ضرباتی که سینمای ما خورده، حاصل مدیریت هشت سال پیش است. تاثیر مدیریت اصلاح شده امروز نیز هشت سال بعد معلوم خواهد شد و به این سرعت نمی توانیم منتظر تغییرات بنیادی باشیم.

علیرضا خمسه هرچند در سال های گذشته با بازی در مجموعه «پایتخت» حضور موفقی در تلویزیون داشته است، اما در سینما حضور کمرنگی داشته و جدیدترین فیلمی که بازی کرده «نیکان و بچه غول» در سال است که بر پرده سینما نرفته است.

او دو سال پیش با بازی در نمایش«عرق خورشید، اشک ماه» به کارگردانی آتیلا پسیانی بعد از سال ها در تالار اصلی تئاتر شهر به صحنه رفت.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات