آکایران :نینا دوبرو متولد شده با نام نیکولینا کنستانتینوا دوبروا (به بلغاری: Николина Константинова Добрева) متولد ۹ ژانویه ۱۹۸۹؛ هنرپیشه بلغاری کانادایی است که از جمله کارهای وی سریال خاطرات خون آشام است که هم اکنون از شبکه سی دابلیو پخش می شود. او برای نقش کاترین پیرس و الینا گیلبرت در سریال خاطرات خون آشام مشهور شده است.

زندگی

بنا به گزارش آکاایران : نینا دوبرو در صوفیه، بلغارستان، متولد شد و در سن دو سالگی به کانادا رفت، جایی که او در تورنتو، انتاریو، مطرح شد. او به زبان فرانسوی، انگلیسی و بلغاری مسلط می باشد. او دارای یک برادر بزرگتر به نام الکساندر می باشد، پدر او یک متخصص کامپیوتر است و مادر او یک هنرمند است.
دوبرو در مدرسه دولتی jb tyrrell حضور یافت، جایی که او حضور در کلاسهای باله و موسیقی جاز و رقابت در ژیمناستیک ریتمیک را آغاز کرد. سپس او به مدرسه وکسفورد دانشگاهی هنر در اسکاربرو، انتاریو و دانشگاه رایرسون در تورنتو در رشته جامعه شناسی حضور یافت، او آنجا را در سال ۲۰۰۸ به دنبال حرفه بازیگری ترک کرد.

زندگی شخصی

نینا دوبرو در سپتامبر سال ۲۰۱۱ اعلام کرد که با ایان سامرهلدر وارد یک رابطه عاشقانه شده است.در می سال ۲۰۱۳ وی گزارش داد که رابطه او با ایان سامرهلدر به پایان رسیده است و آنها از یک دیگر جدا شدند.

فیلم شناسی

نینا دوبرو

نینا دوبرو - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: نینا دوبرو

نام اصلی: نیکولینا کنستانتینوا دوبروا
زمینه فعالیت: سینما
تولد: ۹ ژانویه ۱۹۸۹
محل تولد: تورنتو، انتاریو ،کانادا
ملیت: کانادایی
پیشه: بازیگر
همسرها: مجرد

فیلم سال فیلم نقش توضیحات ۲۰۰۶ دور از او مونیکا ۲۰۰۶ بازی خانگی فرنی جوان ۲۰۰۷ او چگونه حرکت می کند دختر بلند در حمام ۲۰۰۷ شاعر شاعر (فیلم) راشل ۲۰۰۷ بیش از حد جوان بودن برای ازدواج جسیکا فیلم تلویزیونی ۲۰۰۷ قطعات فراری بلا ۲۰۰۷ راز دختر من جاستین دایسرت فیلم تلویزیونی ۲۰۰۸ Repo! The Genetic Opera زیدریت نوجوان و معتاد ۲۰۰۸ هرگز گریه نکن گرگینه لورن هانست فیلم تلویزیونی ۲۰۰۸ The American Mall الی شپرد فیلم تلویزیونی ۲۰۰۸ Mookie’s Law روسبلا فیلم کوتاه ۲۰۰۹ آن نور را گرفتی دختر فیلم کوتاه ۲۰۰۹ Degrassi Goes Hollywood Mia Jones فیلم تلویزیونی ۲۰۰۹ کلویی آنا ۲۰۱۱ هم اتاقی ماریا ۲۰۱۱ آرنا لوری ۲۰۱۲ مزایای سر به زیر بودن کندیس کلمکیز ۲۰۱۴ بیایید پلیس باشیم جوسی ۲۰۱۵ دختران نهایی ویکی Post-Production

منبع :

نینا دوبرو - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

تبلیغات