loading...
آکایران :تعطیلات تابستانی برای همه آغاز شده و هر کسی هم برنامه ای خاص برای گذراندن این اوقات دارد. پیکه و شکیرا هم از این قاعده مستثنی نیستند. در این مطلب از سایت میهن فال عکس های شکیرا و پیکه هنگام رفتن به تعطیلات تابستانی را برای شما همراهان عزیز در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

شکیرا و جرارد پیکه به همراه دو کودک خردسال خود میلان و ساشا این هفته راهی تعطیلات تابستانی شدند. این ستاره کلمبیایی ۳۸ ساله در حالی که از اکسسوری های صورتی رنگ استفاده کرده بود در پشت جرارد که پسرشان میلان را در آغوش داشت وارد فرودگاه بارسلونا شد. برطبق گزارش ها این زوج سوپراستار، با جت اختصاصی خود که دو پرستار کودک و دو دستیار مرد نیز آنها را همراهی می کنند، به تعطیلات رفتند تا همه چیز به خوبی و با آرامش سپری شود.

شکیرا و پیکه

آکاایران: عکس های شکیرا و پیکه هنگام رفتن به تعطیلات تابستانی

بنا به گزارش آکاایران :

در حالی که ساشا در این عکس ها نیست ، میلان لباسی هماهنگ با تیپ پدرش به تن داشت و تعجبی نداشت که شکیرا در تمام مدت لبخند از لبانش محو نمی شد ، زیرا همسرش در تمام مدت مانند یک جنتلمن واقعی رفتار کرده و به خوبی خانواده را در فرودگاه هدایت می کرد و در این حین نیز فراموش نمی کرد برگشته و دست همسرش را بگیرد.

شکیرا و پیکه

شکیرا و پیکه

شکیرا و پیکه

شکیرا و پیکه

این زوج که اخیرا خانواده شان بزرگتر شده است، به تازگی تولد پنج ماهگی ساشا را جشن گرفته اند و شکیرا به همین مناسبت عکس هایی از حالت های مختلف نوزادش را در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

شکیرا و پیکه

تصاویری از ساشا، پسر پنج ماهه شکیرا و جرارد پیکه

منبع :

شکیرا و پیکه


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عکس پیکه

تبلیغات