با حامد بهداد

باران کوثری درباره حضور در مینی سریال «دندون طلا»، خاطراتش از زمانی که نسخه نمایشی آن اجرا می شد و ویژگی های نسخه سریالی آن سخن گفت.

باران کوثری در دندون طلا

باران کوثری درباره حضور در مینی سریال «دندون طلا» گفت: زمان اجرای «دندون طلا» ۱۵ ساله بودم و در این سن مدام به تئاترشهر می رفتم و تئاتر می دیدم. وقتی که نوبت به دیدن این نمایش هم رسید، هیجان زده شدم. چند روز بعد هم برای بار دوم به تماشای این نمایش نشستم چون مادر و پدرم به اجرا دعوت شده بودند و این بار با آنها رفتم.

نمایش «دندون طلا» با جزئیات یادم مانده است

وی در پاسخ به اینکه آیا فکر می کرده یک روز قرار است در نسخه سریالی این نمایش بازی کند، افزود: اصلا به فکرم هم نمی رسید. فکر می کنم همه کسانی که «دندون طلا» را دیده اند خاطره ماندگاری از این تئاتر در ذهنشان باقی مانده است. خود من با جزئیات این نمایش را به یاد می آورم و همین که شنیدم آقای میرباقری قرار است آن را به نمایش دربیاورد هیجان زده و خوشحال بودم.

با حامد بهداد

باران کوثری و حمیدرضا آذرنگ در "دندون طلا"

برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فجر ۳۳، تأکید کرد: متأسفانه تا به حال امکان همکاری با میرباقری برایم پیش نیامده بود و حالا از اینکه فرصتی ایجاد شده راضی هستم.

کوثری این کارگردان را فردی دقیق توصیف و تصریح کرد: میرباقری راهنمایی های خیلی درستی به بازیگر می کند. او شاید ساعت ها وقت برای صحبت با بازیگر صرف نکند اما راهنمایی هایش بسیار به جا و دقیق است.



با حامد بهداد

باران کوثری در "دندون طلا"

تلاش طلوع برای خدمت به هنر سیاه بازی

وی درباره نقش خود در این سریال توضیح داد: من نقش «طلوع» را در این سریال بازی می کنم. این شخصیت یک دانشجوی کنجکاو و پیگیر است که می خواهد هرطوری شده عنایت سرخوش با بازی حمیدرضا آذرنگ را وادار به حرف زدن کند و حرف های او را ثبت کند. او در تلاش است خدمتی به هنر سیاه بازی و روحوضی کرده باشد.

بازیگر «صاحبدلان» ادامه داد: طلوع کم کم وارد مسائل شخصی و خانوادگی عنایت می شود و شخصیت بسیار جذابی است. ضمن اینکه جدا از لذت همکاری با میرباقری، در این فضا و با این بازیگران کار کردن بسیار خوب است. از اینکه در کنار اساتیدی مثل سیروس گرجستانی و حمید آذرنگ و از این طرف حامد بهداد عزیز هستم خرسندم. به ویژه اینکه بعد از سال ها فرصتی پیش آمده تا با بهداد همکاری کنم و همه چیز «دندون طلا» برایم لذت بخش است.

فرزند رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری در پاسخ به اینکه چرا همکاری با بهداد در «خانه دختر» را حساب نکرده است، بیان کرد: در آن فیلم فقط یک سکانس مقابل بهداد داشتم و لذت همکاری را در آن فیلم نچشیدیم. همینطور مشتاق بودم مقابل آقای فخیم زاده بازی کنم.

کوثری همچنین درباره تغییرات اثر پس از تبدیل به مینی سریال در پایان گفت: شکل روایت دچار تغییراتی شده و این موضوع روی شخصیت تاثیر گذاشته است. شخصیت طلوع در «دندون طلا» به این شکل نبوده و در نمایش به نوعی راوی بوده است اما در این سریال او در آخر وارد قصه می شود و گره گشایی می کند. آن زمان ستاره اسکندری و بهناز جعفری یک شب در میان نقش نیر و طلوع را بازی می کردند.


منبع : mehrnews.com

تبلیغات