عمار تفتی

عمار تفتی: من با آقای سهیلی زاده از دوران کودکی تجربه همکاری داشتم که بسیار هم تجربه لذت بخشی بود. به نوعی می توان گفت من الفبای بازیگری را از ایشان آموختم.

عمار تفتی در سریال نیاز

عمار تفتی - بازیگر سریال شب های قدر شبکه یک - می گوید: مینی سریال «نیاز» داستان آدم های کاملا واقعی و شهروندان عادی جامعه را روایت می کند که در انتخاب نیک و بد زندگی شان همواره تلاش می کنند.

بازیگر سریال «نیاز» که اولین بار است در سریال شب های قدر تلویزیون ایفای نقش می کند، گفت: به عنوان بازیگری که اولین بار است در سریال شب های قدر تلویزیون حضور دارم، در سریال «نیاز» صرفا از جنبه ی سریالی پنج قسمتی به داستان نگاه نکردم؛ چراکه ما در این مجموعه داستان را ارائه می کنیم و حتما تأکیدی روی 5 شب نداریم اما اتفاقی که در کار می افتد و در داستان روایت می شود، این است که داستان این مجموعه درباره زندگی واقعی آدم هاست و در آن به مسائلی چون تردید ها، تصمیم گیری ها، پس دادن تاوان و اشتباهات گذشته و همچنین برداشت از ثمره تصمیمات درست زندگی مان پرداخته شده است و داستان زندگی آدم ها کاملا واقعی و رئال طراحی شده است.

«عاشق» شدن عمار تفتی

تفتی سپس به نقشش در سریال مناسبتی «نیاز» اشاره کرد و توضیح داد: در این مجموعه نقش یک کارگر مکانیک را بازی می کنم که اصلا هم منفی نیست و یک شهروند کاملا عادی است. فضای حاکم بر کار، فضای با طراوت و با نشاطی است ولی با وجودی که سریال در 5 الی 6 قسمت به مخاطبان ارائه می شود کمی فشار از لحاظ جسمانی و روانی به مخاطب وارد می کند و او را درگیر داستان می کند.

بازیگر سریال های «گل های گرمسیری»، «زیرزمین»، «ساختمان 85»، «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» و «رنگ شک» در ادامه بیان کرد: تمام تلاشمان را کردیم تا بتوانیم در سریال «نیاز» حرف هایی از دل بزنیم تا شاید بر دل بنشیند و تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

وی در بخشی دیگر از گفت وگو به همکاری اش با حسین سهیلی زاده - کارگردان سریال «نیاز» - اشاره کرد و یادآور شد: من با آقای سهیلی زاده از دوران کودکی تجربه همکاری داشتم که بسیار هم تجربه لذت بخشی بود. به نوعی می توان گفت من الفبای بازیگری را از ایشان آموختم، طی این سال هایی هم که آقای سهیلی زاده کار سریال سازی در تلویزیون را به شکل حرفه ای و توانمند آغاز کرد همیشه آرزو داشتم در کارهایش حضور داشته باشم. حدود 13 الی 14 سال پیش در سریال «رستوران خانوادگی» حسین سهیلی زاده در دو قسمت حضور داشتم که تجربه نیکو و لذت بخشی برایم بود.

بازیگر سریال در حال پخش «نیاز» در پایان گفت: امروز هم پس از گذشت 14 سال بسیار خرسندم که آقای سهیلی زاده به من اعتماد کرد و این شرایط کاری را به من سپرد. قطعا حضور وی در اجرای کارم و تسلطی که باید در نقشم داشته باشم، بسیار تأثیرگذار بود. همچنین حضور وی به عنوان کارگردان سریال «نیاز» در هدایتم به سمت بهتر اجرا کردن کاملا موثر بود و از اینکه مقابل دوربین وی بازی می کنم استرس ندارم و بسیار مشتاقم تا نتیجه کار را هنگام پخش ببینم.

گفتگو با عمار تفتی، بازیگر نقش کامران در سریال ساختمان 85

سریال پنج قسمتی «نیاز» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی حسین سهیلی زاده برای پخش از شبکه اول تهیه شده که از 13 تیرماه - جایگزین سریال «پایتخت» شده است.

سریال شب های قدر شبکه یک سیما درباره زوج جوانی به نام پیمان و کمند است که خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده اند. در بازگشت به وطن، مادر پیمان برای اولین بار عروس خود را می بیند. این آشنایی واکنش هایی را در خانواده برمی انگیزد و داستان های مختلفی را شکل می دهد.

«نیاز» در شش قسمت 40 دقیقه ای تولید شده است و هرشب ساعت 22 به روی آنتن می رود.

بهاره افشار، شهرزاد کمال زاده، حدیث میرامینی، پوراندخت مهیمن، پندار اکبری، عمار تفتی، رز رضوی، سیروس میمنت، آرش تاج تهرانی و کیمیا ملاحی (بازیگر خردسال) از بازیگران سریال سهیلی زاده هستند.


منبع : isna.ir

تبلیغات