لاله صبوری

لاله صبوری گفت: مدت هاست بیننده تلویزیون نیستم و فیلم و سریال هایی هم که پخش می شود را خیلی تماشا نمی کنم چرا که خودم هم از تلویزیون آزرده ام.

بازیگر سریال های «رستوران خانوادگی»، «این زمینی ها»، «کمربندها را ببندیم»، «شوخی کردم» و «معراجی ها» در گفت وگویی درباره اینکه چه راه حلی پیشنهاد می دهد تا تلویزیون زودتر از رکود پیش آمده دربیاید؟ بیان کرد: گاهی که تلویزیون تماشا می کنم کارهای به مراتب ضعیفی را می بینم و به نظرم فیلمنامه ها به قدری سُست و ضعیف شده اند که آدم دوست ندارد خیلی آنها را تماشا کند. با این اوضاع کیفیت تلویزیون روز به روز در حال پایین آمدن است که در چنین شرایطی همه اتفاقات وابسته به هم هستند. همین مساله کمبود بودجه سیستم تلویزیون را خسته کننده کرده است و دیگر انگیزه ای برای کار نمی ماند.

وی در ادامه همین بحث تصریح کرد: شرایط کار در تلویزیون به گونه ای شده که ابتدا باید دو چکمه فولادی پا کرد و سپس راه افتاد. از پروسه کاغذبازی گرفته تا تصویب طرح و پیدا کردن اسپانسر و خیلی مشکلات دیگر، کسانی هم در این راه برنده می شوند که قوی تر هستند. به نظرم سیستم تلویزیون دیگر سلامت قبل را ندارد که کارهایش را با همکاری حل کند. این در حالی است که همین مشکل آسیب های جدی به تلویزیون وارد می کند. در هر صورت امیدوارم این مشکلات به زودی در تلویزیون حل شود. یک دوره ای بود که مردم همه ماهواره تماشا می کردند و ماهواره دشمن تلویزیون شده بود اما الان دیگر کسی ماهواره هم خیلی تماشا نمی کند. ضمن اینکه تلویزیون خودمان هم دیگر جذابیت ندارد و کارها ضعیف شده است.

صبوری در ادامه صحبت هایش به رها شدن پروژه «سیگنال موجود است» اشاره کرد و گفت: آخرین کاری که برای تلویزیون داشتم سریال «سیگنال موجود است» آقای مهدی مظلومی بود که بعد از چهار ماه کار در پروژه، معلوم نیست چه شد و چرا رها شد. در حال حاضر هشت ماه است که از تعطیلی این سریال گذشته و هنوز هم هیچ اتفاقی برایش نیفتاده است و همه ما طلب های سنگین از پروژه داریم. ناگفته نماند که سریال «سیگنال موجود است» کار خوبی بود و بازیگران خوبی را دور هم جمع کرده بود اما نمی دانم چه اتفاقی برایش افتاد. راستش بیشتر همین اتفاقات باعث آزردگی ام از تلویزیون و قهر با آن شده است.

او ادامه داد: مردم مرا بیرون می بینند و می گویند چرا کم کار می کنم. در حالی که خودم شخصا بازیگری هستم که اگر احساس کنم کاری آبرومند است حتما قبول می کنم اما اکثر اوقات پیشنهادها خیلی ضعیف بودند و من ترجیح دادم کار نکنم، به ویژه تله فیلم ها که اصلا آن ها را نمی پسندم. بعد از «سیگنال موجود است» دیگر پیشنهاد خوبی برای تلویزیون نداشتم.

صبوری در پایان درباره ی کتاب شعرش که به تازگی آن را به چاپ رسانده است گفت: اخیرا کتاب شعرم با عنوان «جاماندن» به نمایشگاه کتاب آمد و خدا را شکر استقبال خوبی هم از آن شد. این کتاب حدودا شامل 65 صفحه است که اکثر شعرهایش کوتاه همراه با مضمون عاشقانه است.منبع : isna.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

قهر با کتاب

تبلیغات