پسر مهران رجبی هدیه روز پدر را لو داد! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

مهران رجبی: فرزندانم این مساله را که پدرشان فرد مشهوریست و مردم به او احترام می گذارند، دوست دارند

مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: یک بازیگر زمانی توانمند است که با کار ارتباط برقرار کرده و دیالوگ را مانند نمایشنامه نخواند؛ بطور مثال کار کردن در نقش منفی برای کسی که مثبت اندیش دارای روح بدون آلایش باشه سخت است. کسانیکه این کار را خوب انجام می دهند انرژی زیادی را صرف کار می کنند.

رجبی، در رابطه حرفه و تاثیر نقش ها در زندگی خصوصی اش گفت: فرزندان من این مساله را بسیار دوست دارند که پدرشان فرد مشهوریست و مردم به او احترام می گذارند. بنابراین همه چیز مثبت بوده و نسبت مثبت ها و منفی ها اصلاً قابل مقایسه نیست.

بازیگر سینما و تلویزیون از چگونگی ایفای نقش گفت: اگر من هنری را که خارج از وجود خودم هست در کار بیاورم، کار قشنگی نیست. بنابراین باید ببینیم چقدر در خودمان هنر داریم.
متاسفانه بسیاری از بازیگران بدون تجربه، بدیهی ترین مسئله در هنر، یعنی دیالوگ گویی را بلد نیستند.

رجبی در مورد هدیه روز پدر عنوان کرد: پسرم هدیه ای را که دخترم به مناسبت روز پدرم برایم تهیه کرده بود لو داده است.

مهران رجبی، در رابطه با اینکه روز پدر برایش یادآور چه خاطراتی است، بیان کرد: بهر حال زمانی که پدرم در قید حیات بودند مسئله روز پدر خیلی باب نبود، درحالی که حاشیه های روز مره فعلی وجود نداشت. این روز برایم یادآور فوت پدرم در سال 67 است.

وی در پایان از آرزوی خود در این روز گفت: پدرم از من راضی بود و این را در کلماتش می دیدم. در حال حاضر عاقبت بخیری، نه فقط برای خانواده ام بلکه برای همه آرزوی قلبی من است.


منبع : yjc.ir

تبلیغات