ملکه رنجبر

ملکه رنجبر : در حال حاضر به دلیل قند بالا در خانه خود تحت نظر دو پرستار هستم.

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون و سینما در گفتگو با خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: در حال حاضر به دلیل قند بالا در خانه خود دو پرستار از من مراقبت می کنند و تحت نظر دکتر هستم و شش ماه پیش بود که به ccu منتقل شدم.

وی اظهار داشت: من جزو اولین کسانی بودم که به تلویزیون آمدم و برای اولین بار با اجرای برنامه های زنده جلوی دوربین رفتم.

وی بیان کرد: سید عباسی عظیمی مدیر انجمن بازیگران پیشکسوت همیشه نسبت به من لطف دارند چرا که گاهی اوقات با فرستادن یک ماشین درب منزل من دوست دارند که من از محیط خانه دور شوم.

وی عنوان کرد: گله های مکرر من باعث شد چند روز پیش از طرف خانه سینما به دیدن آمدند.

بازیگر مجموعه طنز «زیر آسمان شهر» و «آشپزباشی» یادآور شد: با توجه به اینکه من کارمند شهرداری هستم نیز از طرف محمد باقر قالیباف شهردار محترم لوح سپاس به من اهدا شد که از همین جا از شهردار تشکر می کنم.

رنجبر تصریح کرد: در این چند سال سعی کردم تمامی مدارک خودم و پدرم (عباداله رنجبر) کارگردان که به 120 سال پیش برمی گردد را به خانه سینما ببرم.

همچنین پدرم از بنیانگذاران تئاتر در ایران بودند که تمامی خانواده ما چه مادر و خواهرانم را نیز به روی صحنه برد و من تنها بازمانده خانواده خود هستم.

وی در پایان ضمن تشکر از خبرنگاران افزود: شما خبرنگاران هستید که اگر احساس خوبتون نبود خبرنگار نمی شدید و همین حس انسان دوستی شما ایجاب می کند به یاد ما باشید.
گفتنی است، ملکه رنجبر متولد 1317 در رشت بوده و در سال 1327 برای ادامه بازیگری در تئاتر سعدی به تهران عزیمت کرد.

«نیش زنبور»، «پسرآدم دخترحوا»، «سوغات فرنگ»، «نان، عشق، موتور 1000» و «مرد بارانی» از فعالیت های سینمایی و مجموعه هایی چون «سایه روشن»، «آشپزباشی»، «زیر آسمان این شهر 1و 2 و 3 »، «بازگشت پرستوها»، «تهران 11» «داستان یک شهر» و «ورثه آقای نیکبخت» از فعالیتهای تلویزیونی و «برای شرف»، «بی گناه»، «همسایه مزاحم» و «خروس بی محل» از جمله کارهای این هنرمند در زمینه تئاتر است.


منبع : yjc.ir

تبلیغات