قسمت بعدی سریال مدینه لو رفت + تصاویر - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قسمت بعدی سریال مدینه لو رفت + تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

قسمت بعدی سریال مدینه لو رفت + تصاویر


گلاره عباسی بازگر سریال مدینه که بر اثر سقوط از پله برقی به کما رفته بود، برای آگاه شدن از قسمت های بعدی با سایت نمناک همراه باشید.


گلاره عباسی بازیگر نقش بیتا در سریال مدینه که چند شب پیش به دلیل افتادن از پله های برقی به کما رفته بود، به هوش آمد.

در قسمت بیست و سوم می بینیم که بهمن پس از گریختن به شمال، برای دیدن دخترش به نزد هانیه می رود و بهار را بدون اطلاع همسرش به تهران می آورد.

,گلاره عباسی , سریال مدینه , سیروس مقدم ,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی


 مدینه، روحی و عزیز هم کماکان به دنبال او هستند، دریغ از اینکه سالار و اعلا ( امیر حمیدزاده ) او را زده و از محل اختفای او آگاه شده اند.
 در همین زمان بیتا که بر اثر حادثه پرت شدن از پله برقی فرودگاه به کما رفته بود، به هوش آمد و برای رسیدن به شهاب تلاش می کند تا از کشور خارج شود.

,گلاره عباسی , سریال مدینه , سیروس مقدم ,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

سریال مدینه به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی زینب تقوایی هر شب ساعت 22:30 از شبکه اول سیما پخش می شود، پریوش نظریه ، شبنم مقدمی ، مهرداد صدیقیان ، آناهیتا افشار ، مجید صالحی ، بهزاد فراهانی ، آتیلا پسیانی ، گلاره عباسی ، آرام جعفری ، امیر حمیدزاده و آرش آصفی از بازیگران این سریال هستند.

قسمت بعدی سریال مدینه لو رفت + تصاویر 4.3/5 14
منبع : باشگاه خبرنگاران - / ک
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات