loading...

بیوگرافی زهره فکور صبور


زهره فکور صبور

بیوگرافی کامل زهره فکور صبور به همراه فیلم شناسی و عکسهای زهره فکور صبور در نقش های مختلف را در بخش بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک مشاهده می فرمائید.


نام: زهره

نام خانوادگی: فکور صبور

تاریخ تولد: 1357/1/1

محل تولد: تهران

------------------------------

زهره فکورصبور متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

 
زهره فکور صبور
 
او کار بازیگری خود را باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس از آن در سریال های روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد و در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت. زهره فکورصبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در سال 1393 به تلویزیون بازگشت.
 
 
زهره فکور صبور
 
زهره فکور صبور با فیلم سینمایی بوی گل سرخ به کارگردانی ناصر محمدی  وارد عرصه سینما شد.
 
زهره فکور صبور
خلاصه داستان : فیلم، حکایت مهرورزی است. حتی آنجا که زندگی به مویی بند است، دست درمانگر عشق، زندگی دوباره ای را رقم می زند. فیلم، حرمت عشق را پاس می دارد و در مقطعی از زندگی آدم ها نقش بی نظیر این پدیده آسمانی را به رخ می کشد. 

بعد از آن در فیلمهای سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب به ایفای نقش پرداخت. کنسرت روی آب به کارگردانی جهانگیر جهانگیری محصول سال 1389 بود که فرزاد فرزین خواننده پاپ نیز در آن بازی داشت.
 
زهره فکور صبور

خلاصه داستان : هدایت هاشمی صاحب آژانس املاک و شخص سرشناس و بسیار متمولی است که همسرش منیر قصد دارد برایش زن دیگری بگیرد که دلیلش را بیان نمی کند....


علت کم کاری زهره فکور صبور

زهره فکورصبور پس از بازی در سریال دلنوازن چند سالی از عرصه بازیگری دور شده بود که در گفتگویی علت کم کار شدنش را عنوان کرده است.

زهره فکور صبور

فکور که چند سالی میان مجموعه های وی تا دردسرهای عظیم وقفه افتاد از گزیده کاری خود اینگونه گفت: بعد از نقش هایی که من در روزگار جوانی ، مسافری از هند و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش های پیشنهادی ام به این شخصیت ها نزدیک بودند و احساس می کردم فیلمنامه ها سراغ نقش هایی کلیشه از من رفتند و چون نمی خواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب می کردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته در این مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا به طراحی لباس مشغول بودم.


فیلم شناسی زهره فکور صبور

 
سینما
    کنسرت روی آب (۱۳۸۹)
    دوشیزه باران (۱۳۸۶)
    بوی گل سرخ (۱۳۸۰)
 
تلویزیون
    دلنوازان
    گروه هفت
    کاشانه
    همسفر
    یکی بود یکی نبود
    مسافری از هند 
    گروه ویژه
    نیستان
    روزهای آرزو
    بی بی گل
    روزگار جوانی ۱۳۷۷
    نرگس

عکسهای زهره فکور صبور

 

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور 4.7/5 17
منبع : نمناک - / ک

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات