سریال شمعدونی|بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

عرفان برزین بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی


,سریال شمعدونی , عرفان برزین , عرشیا در سریال شمعدونی ,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

عرفان برزین همان عرشیا کودک بازیگوش و فضول سریال شمعدونی است که با واقعیت خود زمین تا آسمان فرق دارد.


عرفان برزین بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی گفتگویی کوتاه در مورد نقش خود داشته که در ادامه میخوانید.

او که به همراه پدرش به کافه خبر آمده بود هیچ شباهتی به نقش عرشیا در سریال شمعدونی نداشت. این، نکته ای بود که سروش صحت نیز به آن اشاره کرد: «الان شما دارید عرفان را می بنید، تا به حال از عرفان مودب تر دیده اید؟ عرفان دارد نقشش را به بهترین شکل ایفا می کند. او قبل از شمعدونی سه سریال بازی کرده بود کدامش را یادتان هست؟»
پدر عرفان نیز درباره بازخوردهای بازی او در این سریال گفت: «دیروز یکی از دوستان به من پیام داد که دقیقا نقش عرشیا، نقش برادرزاده من است و کارهایی که این بچه می کند دقیقا انگار اوست. گفتم مثلا چه کارهایی؟ گفت همین خبرچینی ها و ... »
 
 
,سریال شمعدونی , عرفان برزین , عرشیا در سریال شمعدونی ,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی
 
صحت نیز در این باره اظهار داشت: «یک نفر هم به من گفت پدربزرگ من همیشه از دست بچه های برادرم شکار بود و حالا که این سریال را می بیند از این که بچه های دیگری هم مثل آنها وجود دارد، تعجب کرده است. به خاطر همین هر شب سریال را نگاه می کند تا بفهمد با نوه اش چه کار باید بکند؟»
پدر عرفان ادامه داد: «بازخوردهایی که ما گرفتیم بسیار مثبت است. اما یک نفر طوماری نوشته بود که شما به رفتار اسلامی و اخلاق اجتماعی توهین کرده اید. اما خیلی ها هم می گویند مثل این بچه را ما هم در فامیل مان داریم.»
,سریال شمعدونی , عرفان برزین , عرشیا در سریال شمعدونی ,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی
 
صحت همچنین درباره چگونگی بازی گرفتن از عرفان گفت: «همان روزهای اول آقای برزین پدر عرفان به من گفتند ما فقط اصرار داریم عرفان خود عرفان بماند و تبدیل به عرشیا نشود. من جلسه ای با عرفان گذاشتم و به او گفتم تو به عنوان یک پسر مافوق باهوش حواست باشد عرشیا، فقط نقش توست. تو خودت عرفان برزین هستی و اینجا داری نقش عرشیا را بازی می کنی. اتفاقا از او باید یاد بگیری که چه کارهایی را نباید انجام دهی و آنقدر این کار را خوب انجام داد که ما همه تعجب کردیم. چون یک پسر بسیار دوست داشتنی ناگهان تبدیل می شد به یک وروجک مهارناپذیر و بعد تا کات می دادیم دوباره به خودش بازمی گشت.»
عرفان برزین نیز در پاسخ به این پرسش که نظرش درباره عرشیا چیست گفت: «نقشم را خیلی دوست داشتم چون آقای صحت کارگردانش بود بازیگرانش خیلی خوب بودند و اصلا خیلی خوب بود.»
 
از او پرسیدیم نظر خودت درباره عرشیا چیست؟ و او پاسخ داد: «خیلی شیطون بود و خیلی هم فضول.» او همچنین درباره برخورد مردم با او بعد از باری در این سریال اظهار داشت: «بعضی هاشون هی می گویند ایشالا موفق باشی و اینا. همه اش همین را می گن.» 
عرفان برزین بازیگر نقش عرشیا در سریال شمعدونی 4.5/5 42
منبع : خبرآنلاین - / ک

ابربرچسب : خبرآنلاین ورزشی استقلال ، خبرآنلاین خودرو ، خبرآنلاین ، خبرآنلاین ورزشی لحظه به لحظه ، خبرآنلاین حوادث تبریز ، خبرآنلاین حوادث ، خبرآنلاین ورزشی والیبال ، خبرآنلاین استقلال تهران ، خبرآنلاین از باشگاه استقلال ، خبرآنلاین ورزشی پرسپولیس ، خبرآنلاین ورزشی فوتبال ، خبرآنلاین ورزشی ، خبرآنلاین سیاسی ، خبرآنلاین باشگاه استقلال تهران ، خبرآنلاین حوادث تهران ، خبرآنلاین ورزشی باشگاه استقلال ، خبرآنلاین سیاسی روز ، خبرآنلاین ورزشیچ ، خبرآنلاین باشگاه استقلال ، خبرآنلاین استقلال ، خبرآنلاین پرسپولیس ، خبرآنلاین حوادث ایران ، سایت خبرآنلاین سیاست ، خبرآنلاین فارسی ، سایت سیاسی خبرآنلاین ، سایت خبرآنلاین حوادث ، خبرآنلاین پارسیک

اخبار اکاایران

تبلیغات