باران کوثری: سریال های ماهواره ای رنگ و لعاب جذابی دارند! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد باران کوثری: سریال های ماهواره ای رنگ و لعاب جذابی دارند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

باران کوثری: سریال های ماهواره ای رنگ و لعاب جذابی دارند!
,سریال باران کوثری, انتقاد باران کوثری از تلویزیون, نظر باران کوثری درباره تلویزیون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

باران کوثری می گوید:  سریال های مردم پسند کمتر از تلویزیون پخش می شود.

باران کوثری بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها مشغول بازی در مینی سریال «دندون طلا» است  درباره فضای شبکه نمایش خانگی و رقابت آن با تلویزیون اظهار کرد: با توجه به تغییراتی که اخیرا در مدیریت صداوسیما اتفاق افتاد، انتظار می رفت اوضاع بهتر شود اما به نظر می رسد هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.

بازیگر «صاحبدلان» با بیان اینکه دیگر سریالی مثل «امام علی (ع)» مردم را پای تلویزیون نمی نشاند، تأکید کرد: این روزها اکثرا کارهای ضعیفی روی آنتن می رود که مردم به اجبار ناچارند آنها را تماشا کنند. برخی هم به سمت شبکه های ماهواره ای کشیده می شوند و سریال های ضعیف تری می بینند. اکنون مردم سریال هایی را که دلشان می خواهد و می پسندند کمتر در تلویزیون می بینند.

تمایل مردم به سریال های ضعیف تر ماهواره به خاطر رنگ و لعاب

کوثری افزود: وقتی که کلیت سریال های داخلی مشابه سریال های ماهواره ای است عده ای از افراد ترجیح می دهند آثار ماهواره ای را دنبال کنند که رنگ و لعاب ظاهری بیشتری هم دارد.

وی تصریح کرد: با این حال راه اندازی شبکه نمایش خانگی به بهبود اوضاع کمک می کند. می شود از این موقعیت استفاده کرد و آثاری چون «دندون طلا» یا قصه های اجتماعی که در تلویزیون اجازه ساخت ندارند در شبکه نمایش خانگی ساخت.

بازیگر فیلم در حال ساخت «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان درباره فیلم «عصبانی نیستم» هم گفت: ما همچنان امیدواریم. خود آقای ایوبی هم تلاشش را می کند و نمی شود این موضوع را نادیده گرفت.

کوثری در پایان اعلام کرد: برداشتی که ما از مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد داشتیم این بوده که نگاه مثبتی درباره اکران «قصه ها»، «عصبانی نیستم» و «خانه پدری» داشته اند.


منبع : mehrnews.com

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات